bugün

soğuk bir odada ders çalışmak zorunda olan bir kişinin yapabileceği eylemdir.
bunun için eller popoya yakın bacak kısmı ile sandalye arasına sokulur ve bir müddet beklenir.
*
(bkz: karamurat benim)
soğuk odada bilgisayar başından kalkamayan elemanın yapacağı eylemdir. işin kötü tarafı fareyi tutan el hiç ısınmıyo dostum.*
daha düzgün ve temiz yolları varken seçilmeyecek ısınma şekli.
(bkz: hayır benim)
popoyu soba yerine koymaktır, gerektiğinde sobanız, gerektiğinde maşanız olur çilekeştir eller.
eller sağdan ve soldan oturulan koltuğun üzerine, avuç içleri yukarı bakacak şekilde yerleştirildikten hemen sonra, popo avuç içlerine yerleştirilerek oturulur.
bir müddet o şekilde oturduktan sonra, ağırlık dolayısı ile eller uyuşacağından, parmaklar ile poponun löp et olan kısmı hafifçe sıkıp bırakılır. bu işlem birkaç kez tekrar eder... maksat parmakları hareket ettirmek.**
artık popoyu mıncıklamaktan mı dersiniz, yoksa başka bişeyden mi ben bilmez- ısıyı hissettikten sonra işleme son verilir.
oh mis gibi oldu.
ayaklarınızı da annenizin poposuyla ısıtmanızı tavsiye ederim süper oluyor.
(bkz: popoyu el ile ısıtmak)
(bkz: elleri geçtik)
(bkz: ayakları nereye sokuyoruz)
şayet konya da okuduysanız sık sık yaptığınız eylemdir zira kampüs ayaztepededir, adı üzerinde ayaztepe, bırak elleri afedersiniz b.kunuz donar*..
soğuk ellerinizi, sıcacık poponuz ısıtır..
poponun büyüklüğüne göre ısıtma gücü ve ısıtılan yerin büyüklüğü değişebilir. mesela poposu büyük kişi daha fazla bölgeyi daha az zamanda ısıtabilir. kim demiş obezite kötü bir şey diye? yararları da var.
görsel
eller poponun altına konulur ve ısıtılmaya çalışılır.
güncel Önemli Başlıklar