bugün

Elifi unutamıyorum. çok denedim, çok ısrar ettim ama olmuyor, olmasında. O yokkende varkende çok sevdim. Allah biliyor ya tertemiz sevdim onu. Ayrılırken son telefon konuşmasındaki ağlaması ve "git" demesi geceleri uyuyamama sebebimdir.

Ne acıdır ki o bunları bilmiyor. Belkide başka birinden hediye bekliyor, elini tutuyor. Sildiğim onca kelimeden geriye kalan yine elif.
güzel kadınlar insanın ömrünü uzatır derler,

çok güzel kadınlar sevdim hepsi ağzıma sıçtı.
Beni ilgilendiren durum.

(bkz: elif eylül)
"Telif hakkı sebebiyle kapanmıştır" yazısını "elif hakkı sebebiyle kapanmıştır" diye okuduğumda haklısın "kapanmıştır tabi" dedim. Hala unutamamışsam demek ki.
bir polat alemdar vecizesi.
bacısını sikeyim böyle işin.
benim için 5 sene önce elif olarak başladı, dün eyşan olarak bitti. Entryime üstad Azer Bülbül'ün şu sözleri ile nokta koymak istiyorum: Kurşun yedim eeeyyy, sol yanııımdaaan, yaralandın mı eyy caaann, yaralandın mıı? Bir güzele deli gibi sevdalandın mı eeeyy caaaann, sevdalandın mı? Yüreğinde hasretinle bekledin mi gecelerce, bir aşk için senelerce, ağlatın mı ey can ağlatıldın mı...
Zordur elif sevmek, Elif'le Vav arası ömür isterken olmaz, elif herşeyin başlangıcı saflıktır herkesin vardır bir yarası ama elifler başkadır.
Ben de . hadi eyv.
görsel

Yak bi sigara!
bu şarkıyı armağan ettiğim aşık sözüdür.
http://www.youtube.com/watch?v=wCwvyFFKXGc
(bkz: ok)
Gidince anlıyorsun özlemek 7 harf 3 hece falan değilmiş, özlemek bir şarkının en can alıcı kısmını ağlaya-bağıra söylemekmiş. Özlemenin bi tanımı yok, neyse özlemeyin çok acı veriyor, kanatıyor, öldürüyor.
elf diye okudum. lotr u özledim.
Unutmak mi polat 3 tane eskitti.
kurtlar vadisinin kurtlar vadisi olduğu zamanlarda,
çakır öldü diye tüm mafyayı öldüren polatın polat olduğu,
elifi sevdiği zamanlarda sevdik biz elifleri hep.

elif dedik, başlangıç dedik, ilk dedik...

ahh ulan ahh.
Ne hatırlatıyorsunuz lan orospu çocukları.

"Sağa dönüyorum 'elif parke' sola dönüyorum 'elif market' ulan diyorum artık hayallerimi terk et"..

Sözlüğe giriyorum yine yok.
Adaletini sikim.
elifler yüce sevdiği içindir. layık olamayıp batırdıktan sonra burda ağlarsınız böyle ve kötü haber: hiç unutamayacaksınız.
Ülkemiz' in kurtuluş mücadelesini, yoktan var edilen vatanı ve emeği geçenleri saygı ve minnetle anarken, elif ve kağnısı da unutulmazdır.
Elif, türk kurtuluş mücadelesinin, kadın sembolüdür.
olum biz kurtlar vadisi'nin elifli Çakırlı dönemine yetismis bir nesiliz.

Elif fetişimiz olmasi normal yani.
(bkz: polat sen misin)
Ben unuttum elifi.
Başlıktaki konuyu bilmiyorum, entryleri de okumadım ama aklıma gelen ilk şey, lise yıllarında Polat-elif diyalogları oldu. Dolayısıyla o yıllara gittim, özledim o masum hallerimi.

incecikten bir kar yağar,
Tozar elif elif diye
Deli gönül abdal olmuş,
Gezer elif elif diye...
geçen gün sözlükteyim yine efkarlanmışım saat gece 2 veya 3 arkada nahoş bir müzik çalıyor, sözlükten bir mesaj geldi 'elif' diye ne elif i kardeşim gece gece dedim 'sen elif değil misin' dedi cezam devam ediyor galiba sırayla günde en az 3 defa bi elif lafı geçiyor neyse alıştım artık bende alıştım.
görsel