bugün

5 ocak 2013 elektriğe zam yapılması gerekli ve doğrudur. barajda su sıkıntılarının olmasından dolayı, elektrik ihracatı artacak bu da enflasyonu olumsuz derece de etkileyecekti. enflasyon artınca türkiye'nin artan kredi notu düşecek bu da ekonomik derecede gerilememize neden olacaktı.

elektriğe zam yapılması doğru ve yerinde bir karardır.
nasil olsa tum turkiyenin faturqsi batiya kesildigi icin. dofru ve gereklidir. olsekde kurtulsaniz aminaaa.
(bkz: ihracat nedir)
(bkz: ithalat nedir)
(bkz: ekonomi öğreniyorum)
tecavüz esnasında söylenmiş bir sözdür. Muhtemelen bir atasözü teoriden pratiğe geçmiştir.
(bkz: barajda ki su sıkıntısı)

yalan saçma sapan bir önerme. son 3 yılda ki birim metrekareye ortalama 69 kg yagmur yagarak son 25 yıldaki en yüksek oranlarına denk gelmektedir. hal böyleyken barajlarda su sıkıntısından dolayı elektirik üretemiyoruz tezi yalandan ibaret kalmaktadır.

konuyla ilgili 2 kaynak paylaşayım cumhuriyetçi olduğum için belki taraflı konusuyorsun derler diye cemaat yayınlarından paylaşayım.

http://www.haber7.com/hab...ilin-en-yuksek-yagisi.php

http://www.zaman.com.tr/n...Id.action?haberno=1040254

bu yüzden elektrik zamlarını barajlardaki su sıkıntısı yalanının arkasına sıgdırmak halkı kandırmaktır.

elektrige yapılan zammın tek açıklaması vardır akp kendini tüketmektedir.

2013 yılı içerisinde ödemesi gereken 30 milyar dolar faiz vardır. 2002'den beri sattığı gelir getiren kurumlardan gelen para ise 50 milyar oda coktan uctu gitti.

akp'nin elinde yolunacak kaz olarak bir tek halk kalmıştır. zorunlu ihtiyaçlara zam yaparak açığı kapatma peşindeler. o yüzden alkol sigara, elektrik vb zamlar uygulamışlardır.
akp ile alakası olmayan zamdır, ekonomide büyümek için bu zam yapılacaktır ve gereklidir.
Hayatında geçim derdi nedir görmemiş muhtemelen evi suan - para ile satilamaz- komurleriyle ısınan kişi söylemi.
doğalgaz'a zam yapılarak, nihayet bu açık kapanmıştır.
zevk almaya bak dediler. baktım. güzel oldu. devam et... devam et...

demekle aynı şeydir.
her eve seçim zamanlarında bir adet pikachu dağıtılması daha doğrudur.
devlet verdiği gereksiz ödeneklerde %1 kısıntıya gitse, ne elektriğe ne suya ne doğalgaza zam gelir. ama nerede, anca bizi düdüklesinler.
BU HALKA MUSTAHAK SIKSELER AZ.SSK YIDA KALDIRSINLAR PARASI OLAN HASTAHANEYE GITSIN. COK YUK BINER EKONOMIYE.
her gün, her bölgeye yağmur yağan ülkede barajlardaki su sıkıntısının bahane edilmesi sadece karikatürlere konu olur. ha, elektrik yakın zamanda sıkıntı olacak. o zaman göreceğim ben grinpiyscileri. nükleer santral'e hayır diyen andavalları göreceğim ben. ve tabii ki;

rosava koş. büyüyoruz amk. gel.
güncel Önemli Başlıklar