bugün

"böyle haksızlık olmaz, zalim tc devleti bizi eziiy, bize haksızlık yapiiy, bizi dışliiy, biz elektriği kaçak kullanıyiiz, elektrik harcamamışız ki, ne faturası şimdi bu, devlet bizim faturayı ödesin yoksa dağa çıkarız"..

Demesi muhtemel kürttür.
bende allahından belasını bir şekilde bulsun şeklinde bir temenni oluşmasına neden olan kürdo. bunlar nasıl bir millet çözebilen beri gelsin de diyebiliyorum ardından.
edison bize yordım etsın.
türklerin hepsinin fatura ödediğini sanan zırzobun tespiti.
birazdan arkadaşlarıyla el ele tutuşup zılgıt çekerek dağlara doğru koşacak olan kişidir.
"devlet bize fotura gonderiyi."
kaçak kullanım bedeli adı altında çaldığı elektiriği başkasına ödetmeye alışmış olduğunda şok olur.
ödenecek bakiye bölümünde "az tüketim nedeni ile faturalandırılmadı" yazısını okuyan kürttür.
elektriğe tutulmuş gibi...

-abooo aboooo ne poh yiyecegiz. kaçak oldugunu anladilar yedih zokayi kari.
+ bu nedir ulaa...
- fotura gelmiş baboo...
+ benim evime memur gelmiş, fotura yazmişş. siz de onu öldürmemişsizz...tüüü sizin galıbızaaa....*
valla işte geldik gidiyoruz. yaş oldu 70 ilk kez elektirik faturası ödemenin heyecanı var üstümde diyerekten olayı tanımlayan türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır muhtemelen.
doğuda endenr rastlanan kürttür. çünkü bir çoğunun elektiriğini devlet karşılamaktadır.
(bkz: yavan mizah anlayışı)
önce devletin arkasına sığınıp, sonra devletin karşısına geçip ''bana elektrik faturası yazamazsın, eşitlik istiyoruz'' bilmem ne deyip sanki bi tek o ödüyomuşcasına horozlanan tabir-i caizse hain niteliğinde insan dışı statüde yer alan şahıstır.
yavan mizah anlayışından, beyin seviyesinden falan bahseden yazarların sadece hakaret edip laf söyledikleri ama doğruluğu veya yanlışlığı konusunda herhangi bir fikir belirtmemeyi tercih ettikleri başlıktır burası. oğlum, aksini iddia etsenize küfür edeceğinize? yok çünkü edemezsiniz, adam doğru söylüyor sapına kadar. ödemiyor orospu çocukları faturalarını. senden benden anandan babandan kesiliyor. hem gerizekalı hem zenginsen sen sesini çıkarma ödemeye devam et ama gelip burada millete gerizekalı muamelesi yapma sikerim trakanı.
elektirik faturası gören masum ;kürt olsa bile güneydoğuda yaşamıyordur.çünkü güneydoğuda elektirik faturası diye bir şey yoktur.
bu ne böyle, kağıt parçası. t.c ye birde para mı ödeyecekmişim. ben ödemem onlar ödesin diyecektir.
sarmısak gören vampir tepkisi vericek kürttür.
Canını sıkmayıp faturayı ödemeyecek kürttür, gidip eşeğiyle çiftleşip keyfine bakacaktır.
Yeni sik görmüş gelin gibi tepki verecektir.
entry geçmişine baktım, haftanın 5 günü geceleri yazmayıp cuma gecesi açıldığına göre belli ki liselisin.

o yüzden git buradan çocuk, buralar abilerin, ablaların için var.

kestirme çükünü!
Edebiyat yapmaya başlar hemencecik napsın vücutta öyle bir reaksiyon oluyor.
aslında masum değildir.
(bkz: insan gerçekten sikmek istiyor)
hayret ve ibretle bakar.