bugün

yeni bi troll. bi sen eksitin. evet.
Sirf nickinden dolayi dahi troll olarak nitelenecegin garanti olan bir yere hosgeldin.
troll değil provakatördür.
keşke gelmeseydi dediğim bir yazar.
enteresan ve bana komik gelen fikirlere sahip olan yazardır.
son beş dakikadır nickini anlamaya çalıştığım yazar. hayır hor görülmüş fakir deli yazman çok mu zor amk. (bkz: arap hayranlığı)
eksileyene: acayip bir yara var sende. bir plastik cerraha görün.
küçük ezik bir troll, lafını bile etmeye değmez...
adamın dibi olan yazar.
sadece provokatör değil aynı zamanda ajan provokatördür.
adam haklı. tam bir beyin fakiri.
ne güzel demiş çağımızın pir sultanı aşık mahzuni;

ben hacı değilim arap gezmedim arap gezmedim
ben hoca değilim muska yazmadım
kuvvetliyi tutup tutup zayıf ezmedim...

arap götünün etrafında şekerli tat veren insanı orgazma götüren bir tarafımı var biz neden biliyoruzda siz bukadar meraklısınız bu işe?
(#15658178) atatürk'e laf atarak prim yapmaya çalışan yaratık.
insan demiyorum çünkü değil geldiğinin 2. gününde hemen trollüğe başlamasının başka açıklayıcı bir izahı yok, amaç sadece provokasyon.
örme prezervatif ürünü süzme.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan trolldür.zira bu ülkede laik rejime karşı olanlardan oluşan bir osmanlı nesli yok 75 milyon osmanlı nesli var.
Osmanlı torunuyum deyip arapça kelimelerden nick alan sahte şeyh. Tipik fareli köyün kavalcısı adam. 200lü.
jimmy tudeski'nin ta kendisidir..
2. bir kaçak isimle devrededir efendim.hepimize hayırlı olsun.

(bkz: bi ölmedi a q)
sonra diyolar ki kürtaj yasaklansın,
yok biz istenmeyen çocuklara devlet olarak bakarız!

e alın bakın madem? neden bakmıyorsunuz?
cunta anayasası ağzıyla islamcı burjuvazi şivesi kullanan resmi konuşmalara takıntılı yazardır.atatürkle ne derdi var anlamış değilim.kendi bile bilmiyordur ya.
(#15658412) kendine yazör diyen yazar.
Aileler, toplumları oluşturan en küçük yapılardır. en ilkel topluluklardan en gelişmiş topluluklara kadar bu yapıyla karşılaşırsınız. Bir insan gözünü dünyaya açtığı ilk dakikalarda ailesi ile tanışır ve aile bireyleri ile oldukça uzun süren hayat yolculuğuna başlar. Bu yolculuk bireyi geleceğe hazırlar, eğitir ve topluma adapte eder. Kişiye; hayat görüşü, ahlak anlayışı, toplumun diğer bireyleri ile olan ilişki şekillerini ve saygı kavramlarını öğreten aile toplumun temelidir ve çok önemlidirler.

Ülkeler aile kavramına çok önem verirler ve bu yapıyı yasalar ile korurlar. Burada yasa koyucular, bireyin eğitimini ilkokula başlayana kadar tamamen ana- babaya bırakırlar. Öğrenmenin en yoğun gerçekleştiği dönemde bu zaman aralığıdır. ana- baba bu dönemde bireyi en iyi şekilde yetiştirmekle görevlidirler. bu bir bakıma ana- babanın toplum karşısında da en büyük sorumluluğudur. Çünkü, yetiştirilecek birey hayatı boyunca aile içerisinde kalmayacak, toplum ile birleşecektir.

Aile tarafından bireye dikte edilen görüşler, ilerleyen yıllarda bireyin beynini sarmaşık gibi sararak düşünme yetisini elinden alır, dogmatizmin yapışkan ununa bular. Dogmatizmin hastalıklı kollarında savrulan birey, karşı görüşlü tüm insanlara ağzından salyalar saçarak saldırır, ısırır ve yok etmeye çalışır. Bu durum ailedeki sevgi ve saygı yoksunluğu ile birleşince tahammülsüz, kendisine dikte edilmiş fikirlerin kesin doğruluğuna inanan, budala ve angut bireylerin oluşumuna neden olur. Birey zamanla toplumda yer edinmek adına daha çok saldırır, gittikçe terbiyesizleşir. Toplumlardaki hoşgörüsüzlük ve kutuplaşmanın nedeni bu bireylerdir. Bu kişiler aile ve çocukluklarından gelen hazımsızlıkların gazını çıkarabilmek için dini de çok güzel kullanırlar. Tanrısı ve kişi arasında en temiz ve saf duygular ile yaşanması gereken dini alıp, son derece kirli bir bataklık olan siyasetin içine sinsice sokarlar. Bunu yapmasını kolaylaştıran etken, toplumda dine verilen büyük değerdir. Çünkü yalnız kalmaktan korkan budala birey, toplumun en ince damarlarından biri olan dinin eteklerinin altına saklanarak saf insanları yanına alır ve hastalıklı fikirlerini çok daha rahat bir şekilde kusmaya başlar. Kustukça kusar, kustukça kusar sonucunda kusmuğu ile bir çok insana zarar verir. Hatta o kadar kusar ki, kullandığı dinin ( amaçlarına ulaşmak için riyakarca kullandığı, kesinlikle inanmadığı) başka bir mezhebine inanan insanları pervasızca ateşe verebilmiştir (bkz: sivas katliamı) .

Sonuç olarak bu bireyler toplumu birleştirmeyen, sinsice bölen ve kutuplara ayıran budalalardır. Bu kişiler tetkçidir ve bir bakıma beyinleri uyuşturulduğundan düşünemezler, sadece hedef gösterilen varlığa tetiği çekebilirler. Azmettirici ise ailelerdir. Çünkü bireyin bu kadar budala olmasının nedeni ailenin çocuğu hastalıklı yetiştirmesidir.
(bkz: korunmanın yararları)
cahil bir yazar.

muhtemelen 15 yaşlarında falan.
(bkz: #15669925) laikçi diye bir şey yoktur gülüm. ağır troll.
şöyle karşılıklı adam akıllı sohbet istediğim yazarımsı.
kafası sürekli güzel çünkü.
ama normal din afyondur.
(#15731710)

aklı sıra tehdit eden saf...

yürü ense traşını göreyim...