bugün

her ne kadar ekşi siklenmiyor deseler de önemini bir kez daha kanıtladı bence. insanların düşüncelerini alelade bir şekilde yazdıkları bir platform değil.

bakın türkiye'de birçok insan öldü terör eylemleri yüzünden. sosyal medyaya hayvani engeller gelirken ekşi hiçbir şekilde etkilenmedi. insanlar ülkede ne olup bittiğini ekşi'den öğrendi, eleştirisini orada yaptı. Çünkü Türkiye'nin diğer kesimlerinden tepki gelmedi, halk uyumaya devam etti ısrarla.

içerisinde fazla sayıda terörist olduğu da malum. pkk aleyhinde entry girdiğiniz zaman eksilendiğinizde biliyorsunuz o pc başındaki ibnenin terörist olduğunu. ama anonim oylama var işte. götleri yemediği için mesaj da atamıyorlar.

velhasıl ekşi kapanmaz, ama ola ki kapandı o zaman bu ülkeye dair umutlarım ciddi manada tükenecektir. gelinen noktayı yazmaya gerek yok. aklı başında her insan biliyordur herhalde.
Ekşiden mihenk taşı değil, gecekonduya tuğla bile olmaz dediğim önerme.
Ulan içinde binlerce trol, binlerce, yobaz, binlerce terörist olan site benim mihenk taşımsa hiç umutlanmayın, bu ülke parçalanır.

12 Ekim götümü elletmem şeklinde başlık burada yok mu sanıyorsun?
Sol framede ne kadar ergen, yobaz, terörist kılıklı varsa burda yok mu sanıyorsun?

Neymiş ekşinin mihenk taşı mevzusunun dayanağı? Anlat bilelim. Ne sikime derman olmuşlar ülkede?

Bilgi öğrenilmesine, paylaşılmasına eyvallah. Ama sen sol framede en son ne zaman kuantum, biyoloji, evrim, matematik, coğrafya, felsefe başlıkları gördün? Ben hatırlıyorsam siksinler.

Sana mihenk taşının sol frame ortalamasını vereyim bak;

Vermeyen kadın iticiliği
24 ocak bilmem kaç yurtiçi kargo rezaleti
Kirayı geciktirdim diye ev sahibimim beni dövmesi
Kapalı çarşıda aşık olduğum kız
Atatürkün bilmem nasıl olması
Çomarların çok şey olması
Cehapelilerin yavşak olması
Alevilerin şaka maka şey olması
Kedimin bu gün halıya sıçması
12 mart fb gs maçı
15 mart.. Maçının orospu çocuğu hakemi
Nın abartılmış balon olması
Vs vs vs

Bunları uydurdum evet de...başlıklar bunların başka versiyonu.

Mihenk taşıymış ülkenin... Helee
ekşi sözlük çevremde olup bitenden gerçek anlamda haber alabildiğim son platformlardan biri olduğundan katıldığım durum.