bugün

2 yıldır hesabım onaylanmadı bende silik attım. burada çaylak beklemek yerine adam öldürüp hapis yatmak daha mantıklı.
ben buranın bu kadar çöpçatan, pezevenk bir oluşum olduğunu bilmiyordum, diğer sözlüklerde de bu durum sınırlı ölçüde var ama buranın yanından geçemez hiçbiri.

istisnasız her gün çok sayıda entry'de çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar veritabanı, dertleşecek insan tabanı, bira içmelik yazarlar veritabanı vb. başlıklarda telegram yazan abazanlar ve normal hayatta ilgi görmeyen kadınların mesaj almak için bir yerlerini yırtığı yermiş.

bir de şu kadar kadın yazarla konuştum, düşürdüm, şu kadar erkek mesaj kutumu patlattı falan diye övünüyorlar ya o ayrı komik. böyle bir ortamda çok ilginçmiş gibi bunlarla övünmek gerçekten ilgi açlıklarının korkunç boyutunu gösteriyor.
inci sözlük ortamı > ekşi sözlük.
Burada bu kadar hem uludağ sozlüğü sevip ekşi sözlüğü tam tersine kötüleyenlerin olduğunu bilmiyordum.
çaylakları yıllarca yapmayarak trend yaratmış ve bunu hala devam ettiren sözlük. yazar olmak için 3 yıl beklemek ne kadar saçma.
Tüm kötü yanları bir yana sözlüğe girdiğinizde siz bir sürü yarak beklemez.
işlerini ciddiye alıyorlar.
30 binlerde olduğum sözlüktür sıralamada.
Buraya kaydolmadan önce ekşisözlük te yazar olmaya çok heveslenmiştim ama buraya kaydolduktan sonra artık ekşisözlüğün eksikliğini pek hissetmiyorum.
ya amına koyim ne zaman sözlüğe girsem evli kadın başlığı görüyorum. evli kadınlarla seks yapma hayali kuran sikik kekoları yazar yapmışlar. bizde 3 sene yazar olacaz diye bekliyoruz.
uludağ sözlük'ün 5 - 6 yıl önceki haline dönmüş sözlüktür. belki bundan 5 - 6 yıl sonra da uludağ sözlük'ün şu an ki haline dönecektir. tabi o zaman uludağ sözlük ne hale gelmiş olur tahmin edemiyorum.
Show haber izleyip gaza gelen hayvan düşmanlarıyla dolu çöp sözlük. Kendisi iyi de çevresi kötü.
Ortaokul'dan beri bildiğim sözlüktür. Ortaokuldayken bir arkadaşım tevrat ayetine bakmıştı akıllı tahtadan sonra söz konusu ayetin kur'an'la çeliştiğini öğrenmişti. Sonra dinsiz yaşadım gibi bir şey demişti.
Benim eskiden normal sözlük gibi bir site olduğunu zannettiğim sitedir. Ortaokul arkadaşım kelimelerin anlamlarına buradan bakmıştı diye hatırlıyorum.
Bu sabah gördüğüm kadarıyla siyasi başlıkların buradan bile daha fazla olmasıyla beni şaşırtmış olan yer. Ücretsiz akbilin, öğrenci akbilinin kalkmasını savunuyorlarmış. Sonra ülkenin ekonomisi berbat diye diye gezerler.
uludağ'daki aile sıcaklığını bulamayacağınız yer.
yazarlarının büyük bir kısmı okumuş cahildir. ön yargılı konuşmayı çok severler, kulaktan dolma bilgilerle entry girerler, genelleme yaparlar ayrıca cahil özgüvenleri de vardır ve bunlara rağmen kendilerini bilgili, elit filan sanırlar. örnek vermek gerekirse ekşi sözlük yazarlarına göre konya halkının tamamı dinci ve cahildir, izmir halkı ise tam tersi laik ve atatürkçü arapların tamamı yobaz ve şeriatçıdır almanlar ise ırkçı ve soğukkanlı japonlar zeki ve saygılı vesaire vesaire. elalemden duydukları uydurma bilgilerle entry girerler. ayrıca hayatları kısa bir fanus içerisinde geçtiği için dünyadan bi haberlerdir. egolu egolu girdikleri saçma sapan entryleri görünce kendi adlarına ben üzülüyorum.
Şu an çaylak listesinde 32 binlerde olduğum katılımcı sözlük.
Saçma sapan kişileri yazar yapan oluşum. O eski halinden eser yok şimdi. Trol ve ergen yuvası oldu.
dört yılın sonunda entry'lerimi beğenmeyerek beni reddeden sözlük. bir daha da terk harf yazmam.
Çaylak onay listesinde 31 binlerde olduğum 1999'da (bkz: Sedat kapanoğlu) tarafından kurulan platform.
toxic insanların barındığı sözlüğümsü yer. çok nadiren ''normal insanların'' entrylerini de görebilirsiniz.
sadece yazıp çıkarsanız o kadar kötü bir yer değil aslında.
biliyorum birçoğunuz burayı samimi bulduğunuz için övüyorsunuz ama.
en azından sol frame, 3-5 tane yazarın kendi aralarında döndürdüğü muhabbetlerden oluşmuyor.
bin bir türlü insanın bulunduğu uludağ sözlüğe benzer bir sözlük.
Yaklaşık on yıldır üyesi olduğum arada sırada uğradığım sözlük. Şimdi diyeceksiniz on yıldır orada yazarsın burada ne yapıyorsun? Burası hep yazmışımdır çekirdek aile gibi daha sıcak daha samimi geliyor.
Kimseyi beğenmeme uzmanı olan herbokologlarla doludur.