bugün

https://www.youtube.com/watch?v=gBwzKOOg8to
Hic bir zaman merak etmedigim sözlük.
Uc kelimeden 4u küfür mü olur.
Hele bir de ego?
Sanki küçük dağları tayyiple beraber yaptılar.
Eskiden iyiydi de şimdi kalite çok düştü ya.Herkes de bir ego herkes de herşeyi biliyorum havası.Ulu da bu yok ondan burayı seviyorum.
Uludag sözlük gibi olmayan sözlüktür.
yavan entry'ler havada uçuşuyor.
yerel bazda en kaliteli sitedir.
burada ekşiye giydirenlerin geçmiş entrylerine bakınca bir gülme geliyor. kalite akıyor kalite.
çaylaklıktan kurtulması gerçekten insanı bezdiren saçma sitedir. bakın bu 5. entryim ve çaylaklıktan kurtuluyorum.
- deporte ! Sen hiç ekşide yazar oldunmu ?

+ hıeah ! Ne yazarlığı yeğenim, moderatörlük verdiler ben kabul etmedim.

- vuaahh.

görsel
tüm esprisi 1999'da kurulmak olan zımbırtı. buranın tırnağı etmez. bi sürü kompleksli, elitist ve kibir kumkuması ruh hastasının herşeyi ve herkesi aşağılama seansları düzenlediği ve saldırganlığın, düşünsel faşizmin zirve yaptığı bir bok çukuru.

başındaki ayı yogi ise rezil ötesi bir şerefsiz.
zamaninda bi'yerlerimi yirtarak girmeye calistigim sozluktur. yildirmaya calistilar, yapma etme bu yola giren bu yolda olur dediler dinlemedim. ama sonuc olarak sozlugun bi' uyesi olamadim gordugunuz uzere. hala bu tenha sozlukte (iki yil aradan sonra) yaziyorum dostlar.

lakin anladim ki, eksiymis, sozlukmus... bos isler bunlar. cok da seyapmamak lazim yani.
Birkaç yıldır uludağ sözlüğü okuduğum ve burayı daha çok beğendiğim için ekşi sözlüğü kullanmıyorum.
gercekten icerisi kasvetli ve sikici.
zamanında az götveren yalancıyı açığa çıkarmadığım sözlük. adam gır gır gır yazıyor bir konu hakkında ulan diyorum ben orda yaşıyorum yazdıkların yalan. adam sen yalan atıyorsun diyor. ben yazıyorum o ülkenin diliyle göt oluyor haliyle yanında biri mi var falan saçmalıyor. ulan her gün gel pezevenk yazayım diyorum. yüz yok ki. adam gitmiş bir konu hakkında yazmış mesela uzakdoğu hakkında, götünden uydurmuş. hayal gücü muazzam. adam kaynak olarak başvurmuş mesela ben de diyorum bağımsız kaynaklara baş vuralım hani objektiflik? ona göre değerlendirelim. e tabi ki ideolojisi itibariyle ve hizmet ettiği yer elbette farklı. neden müslüman yazarlar bir dengede tutuluyor ve hizalanmaya çalışılıyor onu da siz düşünün. bir de bu platformu ciddiye alıp örnek alanlar yok mu. çok komik.
sanırım an itibariyle gömçüldü.
Patladı galiba.girilmiyor.
Ekşi sözlük çatırdayabilir.

Şaka lan şaka. 5 yazarından 3 ü troll olmuş bu sözlükle karşılaştırınca gene iyi dediğim sözlük. Gerçi orada da oç sayısı hayli fazla.
sadece ekşisözlük değil incisözlük'e de ulaşılamıyor.

edit: hemen aklıma gelmişken iliştireyim. inci sözlük'e ekşisözlük'e erişim olmadığından kontrol amaçlı baktım yoksa ne işim olur inci sözlükte felan.

(ve fularını düzeltir)
fişi çıkmış, birazdan gelirmiş.
ulaşılmayan sözlüktür. türkiyeyi yasa boğan bu durum için her vicdanlı vatandaş elinden geleni yapmalıdır.
Genelde uludağ gibi Kendini Halktan Üstün Gören Elit Çomarların veya Starbucks tan çıkmayan Parazitlerin Yazarlık Yaptığı Sözlük ! Cehennem olsun inşallah Anonymous gibi global anlamda bir hacker grubun saldırısına uğramıştır !
mensubu olduğum sözlük. sığır dolu, çok gözde büyütülmemesi lazım.
(bkz: The service is unavailable)
fazla büyütülen sözlük. en azından burada. orada bir olay olsa burada sayfalarca ekşi sözlük konuşulur burada olan olayı orada kimse tınlamaz. aradaki fark bu olsa gerek. evet.
miltim binko baktı sildir sildir bimiyor başlıkları, toptan sözlüğü kapattırdı herhalde.
Sanırım sorun çözülmüş ben girebiliyorum.