bugün

uludağsözlüğe göre gerçekten çok daha iyi bir bilgi kaynağı.
seviyenin gittikçe düştüğü sözlüktür. entry girmeyi oldukça zorlaştırmıştır.
ülkedeki bütün numunelik ukalaların toplandığı sözlüktür, sosyal paylaşım sitesidir. yazarları kendilerince elit ve seçkin takılırlar. bir film düşünün; gişe rekorları kırmıştır, herkesi kendine hayran bırakmıştır, izleyenleri kahkahalara/gözyaşlarına boğmuştur. ama ekşi sözlük yazarlarına para versen kafasına silah dayasan bu film hakkında tek kelime iyi laf ettiremezsin. entel ya haspam, illa toplumun genel yargısının hilafına beyanatta bulunacaklar. cümlelerini birkaç tane de entel dantel ağza pek hoş gelen telafuzu haz veren kelimelerle de süsleyince tadından yenmez oluyorlar güya.
süslü cümleler kurup onları birde devrik hale getirmeyi seven entel yuvası.
tüm yazarlarının entellikten kendini sikmediği bir sözlük. *
pkk lı disko. ter ve pul biber kokusu ağır basar. türkü bar havası da içermektedir.
ilk yıllardaki kalitesinden eser kalmamış olan, ilk ama sıradanlaşmış sözlük.
ekşi++ eklentisi olmadan sayfalar arası dolaşmak kasıyor adamı. Yapanların eline sağlık.
üyeliğmi henüz onaylamayan online sözlük görünümlü web sitesi.
özellikle yabancı müzik gruplarının ve sanatçılarının entrylerinde kompleksli bir şekilde "bu sanatçının şu parçası daha güzel, feat yaptığı bu şarkı daha güzel, konseri geçen sene soğuk geçti, bizim halkımız kıymetini bilmez" vs serzenişte bulunan halkı küçümseyen, kendilerini aydın sanan ergenleri bulunan sözlük grubudur.
Sozluklerin bi bakima krali, inci ye bile hosgorulu.
moderatör tarihçesi ile faşist baskı yapar.
Entelektüel bir havası, diğer sozluklerden çok daha kaliteli imajıyla ön plana çıkan kutsal bilgi kaynağı.
uludağ sözlük yazarları tarafından habire bok atılan sözlük.. normalde ekşi sözlük yazarıyım. bakayım bakayım burada ne yazmışlar hakkımızda diye girdim. seviye çok düşmüş, o, bu diye verdiğiniz entry'ler hep aynı kişilerin. 15-20 tane troll var ekşi'de bütün gün entry kasıyorlar ilgi çekmek için, siz de gelip burada onların linkini veriyorsunuz, sonra yok efendim kalite düşmüş, falan filan.

orada gammaz'ım, çok fazla vakit geçiriyorum. nolur şu yazarları ciddiye almayın

diye dusunuyorum ben,
ozlenen kucuk kardes,
rahatsizlik veren ufak sey,
ardaq,
owencan,
frida kahrol,

bunlar yazıyorsa bile ekşi'nin ne kadar geniş olduğunu gösteriyor. önce siz buradaki başlıklara bakın. sol frame'de hiç düzen yok, başlık açma kuralı yok. karman çorman. neyse haydi selametle, niye kustuysam bu kadar.
(bkz: ekşi sözlük yalakası yazarlar)
(bkz: ermeni yuvası) arkadaş ne çok ekşici ve ermenici varmış aramızda.
yazar olarak giriş yapamadığım sözlük. üzülmüyorum ama hayrına bir hesap verseler girsem çıksam bunu da yapmadım demiyim en azından *
10 entry yi tamamladıktan sonra yazar olmak için çaylak onay sırasında ortalama 9 ay bekleten entel kuntel yuvası. insan ekşiye kayıt olduğunu unutur 9 ay sonunda lan. ama bu onların suçu değil bu kader oyunu değil bu benim suçum.
4x artı 3y eşittir 12 ise 5x eksi 2y kaçtır sorusunu çözebilecek tek sözlüktür.*
gördüğüm kadarıyla kötünün iyisidir Hatta türkiye'de tek sözlüktür.
bünyesinde bulundurduğu reklamlar sebebiyle sözlük formatından daha çok alışveriş sitesi izlenimi veren bilgi kaynağı.

(bkz: buralar eskiden entry idi başlık idi)
bir boktan çakmayan materyalist ateist zibidilerin kol gezdiği mekan.
sadece ilk kurulan sözlüktür ötesi yoktur.
şuanda tetrise bağladı.
saclari saman sarisi adlı bir yazarının bulunduğu sözlük.
güncel Önemli Başlıklar