bugün

sahip oldukları hesapları, çok matahmışcasına satılığa cıkartan yazarları bünyesinde barındıran sözlüktür.
oyuncu sözlük. 1.5 sene bekleme süresi ve yazdığım 10 entrynin ardından, online görünmek için harcadığım zamanı saymıyorum bile, hala 55.500 kişilik bir sırada beni bekleten sözlük. imla desen var, bilgi entrysi desen var, forum chat tarzı entry yok. türkiye' nin en iyi sözlüğüdür, orası ayrı.
elbet bi gün içinde var olacağım sözlüktür. ekşi sözlük her türden insanı içinden barındır. ekşi okuyan birine öyle bi özellik katar ki, bunun adı insan sarraflığıdır. bu özelliğim sayesinde ekşi'de kim neymiş en azından bunları biliyorum.
satılık 1 adet kullanıcı adına sahip olduğum sözlük,

tertemiz 2500 e bırakırım, burada gülme smileyi var.
kutsal bilgi kaynağı, evet öyle.

her ne skim ararsan var ama insanlık yok...

peygamberle dalga geçmeler, din siyaset havada uçuşmalar. size sözler hazırladım ekşisözlük;

gerçekten çook severdim önceleri. vallahi bak, inci sözlük'te yazmama rağmen girer eğlenirdim, her şeyi buradan öğrenirdim. inci'deki elemanların: "nutellacı, entel, dinci horonzbu çocukları" demesine aldırmadan okur yazardım. çünkü o zamanlar buradaki gibi 2-3 elemandan başkası zkmiyordu sözlüğü.

amaaaaaa... artık işler değişti be ekşi. sen adamdın, bittin artık. yeni nesiller skti sözlüğü sen de kabul et.

diyeceklerim bu kadar... geleceği düşünüyorum da, bir tek uludağ sözlük'ten adam olacak.
buradaki hesabımı kötü günler icin sakladıgım sözlük.ileride cok para edeceğine inanıyorum.
kasınç ve bir ton boş adamın olduğu klon savaşı.

her dakka dinci-ateist, kürt-türk gibi konularda başlık açıp, döngüde onları farklı kişilerin tartıştığı forum.
bir insan bu kadar geri kafalı olabilir, cidden kalite 0 lan.

http://www.eksisozluk.com...esine+%c3%bcz%c3%bclmemek

--spoiler--
içinde bulunduğum ve suçluluk(ya da insaniyetime karşı herhangi bir şüphe de duymadığım) durumdur.
kadın döven, stüdyo basan, mafyayla yakın ilişkileri olan, küçük kızlara orospu diyebilen ya da yardımcılarını dövebilen birinin öldürülmesine üzülemiyorum. iyi bir şarkıcıysan yolunda devam etmeliydin.
inşaatta başlayıp da sanayi bölgesinde biten bir yaşam mı yoksa kirli işlerle uğraşan birinin uzun namlulu silahla öldürülmesi mi su testisi su yolunda kırılır lafına inancımı sağlamlaştırıyor bilemiyorum açıkçası.

the world is yours tatlıses
--spoiler--

ileri de sen ölsen, bunlar demeyecekler mi şu şöyleydi diye? puuu...

düdüt: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=22544047

buna da bakın. size cidden "yazık."

kur-an'ı kerim bile ölünün arkasından konuşmayı günah saymıştır.
hz muhammed i öven bi entry yazıldığında haftanın enfazla kötülenen entrylerine girdiğini defalarca gördüğüm sözlük. ya biz türkiyede yaşamıyoruz ya da bu sözlüktekiler...
üyesi olarak bünyelerinde bulunmaktayım lakin 6 ay kafa izni aldım.*
(bkz: insanlıktan çıktım ekşi sözlüğe girdim)
peygamberimizle dalga geçen yazarları sayesinde istemedende olsa peygamberimize fayda saglayan oluşum.

ilk günlerde bir hayli kızgın bir şekilde girip hepsine agız dolusu küfrediyordum. dalga geçmelerini kaldıramıyordum ama sonra alıştım sol framede peygamberimizin adını görünce salavatı getirip girmedim o başlıga.

günde 3 saat internet başında oldugumu düşünürsem ve bu sürede ne allah ne peygamber aklıma gelir diye fikir yürütürsem bu adamlar iyi şeyler başardı allah için.

hiç yoktan peygamberimizin adını sol frameye taşıyıp salavat getirmemizi saglıyor.

edit; çok mu poliiiihanna oldum ney.
doğan yayın holding bünyesinde daha bir karanlık, hem de masonik.
şu sıralar gerizekalı bir tartışma yaşanmakta olan sözlük. 2 gündür "fikir özgürlüğü" adı altında hohoho hahaha hihihi şeklinde başlıklar açmaya devam eden bir güruh, bu akımı başlatan elamanın silinmesi, tüm bunlara ssg den mantıklı bir açıklama beklenmesi (!?) şeklinde devam etmekte.

lol: hohoho hahaha hihihi, eleştirel dünyada kendine yer buluyormuş, ilginç. ayrıca çok da sikimdeydi 2 gramlık zekayla eleştirileri.
sozlugumuzun klonu oldugu asil bas sozluk. yuzlerce turevi oldugu bilinmektedir.
hayatlarında kutsal saydıkları şeylerin hiç eleştirilmemiş bireylerin gerçekler yüzlerine çarptıklarında bok attıkları yer. anlamıyorum yani senin peygamberin atanın yaptıkları şeyleri öğretiyoruz daha ne istiyorsun bre cahil.
yazarlık hesabımı 7 aydır girmediğim ve tek kelime yazmadığım halde silmişler.formata aykırı bir şey yapmadım halde hesabım silinmiş. ekşide trollük yapmayanı şutluyorlar sanırım.. *
zamanla bokunu çıkarmak deyimini gerçekleştirmişlerdir. tebrik ediyoruz.

editto: yazmadığımdan silinmiş bu, ama ben uludağ sözlük'te bir yıla yakın süre inaktif olduğum halde silinmediysem sorun ekşidedir sanırım
daha yazar olmadan lanetlendiğim sözluk.

manyak lan bu ssg.

(bkz: malesef 2011.03.15 ile 2011.03.23 arasi lanetlisiniz.)
ölmüş ama gömmemişler...
güya en iyi sözlük. popüler bir başlık olsun, bir yüklenilsin siteye hemen çöküyor.
ne biçim sunucuları varsa artık...
sikimona tü kaka bir sözlüktür.

yaklaşık 3 yıl önce açtığım çaylak hesabımı uçurmuşlar.

+ amına koyim mi lan?
- koy abi!
bir buçuk seneye yakın bir süredir beklememe rağmen, bugün lanetlendiğimi gördüğüm site. resmen çocuğum ölmüş gibi üzüldüm. oysa ne hevesliydim. her gün açıp bakardım kaçıncı sıradayım diye. hep bir hevesle giriş yapardım. "bu sizin için mümkün değil" yazısını görünce "olsun abi. ben de oy veririm" derdim. şimdi on entrymi kontrol ettim. hiçbirinde anket doldurmamışım. bir kere bakınız vermişim. onda da iki paragraf yazdıktan sonra vermişim. yani çok göze batmıyor. öyle anlatıldığı gibi "dedirten", "olabilite" falan dememişim. çok üzüldüm. ne bileyim. ve değiştirsem yine beğenmeyecekler gibime geliyor.*
an itibariyle ulaşılamamakta.
ve an itibari ile tekrar ulasilabilen sozluk. sozluklerin atasi. kutsal bilgi kaynagi. yeni nesil ergen yazarlarina ragmen halen eglenilesi - ogrenilesi.
yokluğuyla elimin ayağımın titremesine sebep olan sözlük. dön ulan allahsız.
yazarları görünürde acun ılıcalı ile sürekli kavga halindedir. sürekli birbirlerine laf yetiştirirler. ama gelin görün ki, programlarını izlemekten de geri durmazlar. yayınlandığı dönemde var mısın yok musun ve yetenek sizsiniz türkiye programlarının baş takipçileridir. başlıklarındaki entry sayısına bir bakın hele.