bugün

kabul edilmesi gereken bir gerçek.
(bkz: Seks ve seyahat içeren bir teklif)
görsel
(bkz: Yav he he)
(bkz: çıkarken kapıyı da kapat)
ben iki tarafı da takip edip açılan başlıklar yapılan yorumlara objektif bakarak daha bilgi paylaşımının olduğu bir yer olduğu gerçeğini dile getirdiğimde bile yaptığınız yorumlarla beni haklı çıkardınız.
ne diye buradasın,s..git filan bunlara gerek yok .Bana ortalama akp seçmeni zekasıyla cevap vereceğinize görüşünüzü paylaşın yeter.uludağ sözlük hülooooğğ bunlar lüzümsuz.
Yok öyle bişey orda da takıldım hemen bıraktım.
yanılsamadır.
o zaman siktir git dediğimiz başlıktır.
Uludağ sözlük bünyesinde vatan haini piçleri ezip geçen gerçekten fikir üreten ürettiğinide sorgulayabilecek çapta olan insanların oluşturduğu bir sözlüktür.
orada ben bana si..git filan diyerek hakaret edenlere hitaben yazdım üstüne neden alındın.ucuz şövalyelik yapmaya gerek yok dostum.
Moderasyonla ilgilidir zira.
Kesinlikle.
Net.

(bkz: Moderasyon göreve)
ekşide hesabım var fakat yazma isteğim gelmiyor. ekşi daha iyi olduğu için sanırım biraz cahil kalıyorum orada.
ekşi de radikal sol görüşler düşünceler fazla onun için biraz farklı uludağ ile arasında çok bi fark yok ama biraz daha kaliteli diyebiliriz.
burdaki gibi tarafsız değiller farklı görüştekileri anında ucuruyolar.
Uludağ sözlüğün daha yeni olmasından ötürüdür. 2 sene önce tüm içtenliğimle burasının daha kaliteli olduğunu söyleyebilirdim lakin bu yaz sanki biraz seviye düştü, yazasım pek gelmiyor ara sıra.
Acı ama gerçektir..neyin gururunu yapiyonuz amk hepimiz burda yaziyoz..klasik begenmiyosan siktir git diyenler var tam anadolu comari cümlesi..bilgi ve kültür bakımından orası daha üst seviyede,burda daha çok gırgır donuyo yalan mi amk..kör müsünüz..

Ha eski incici olarak eksiden gram haz etmem,sıkıcı bulurum..hatta yardım isteyen derdini anlatan bi insanın başlığında sadece imla hatalarına bok atip paragraf yerine takılan sekilci Orospu çocuğu bi kitleleri de var..bu tarz format zorunluluklari falan bayar beni,ama kalite anlamında daha öndeler
sanal alemde hiç bir yer kaliteli deildir. insanlar hep olmak istedikleri kişi gibi yazarlar çizerler hiç biri kendi deildir sanal alemde. yalan söylenecek en rahat yerdir. (bkz: kazanovayım dersin kim bilecek). insanlar hayallerini yazar ve insanlar doyumsuz oldukları için ucu bucagı olmayan seyler isterler kendilerine bakmadan. öz eleştiri yapıp kendilerinin ne oldugunu anlamadan. takip ettikleri 2-3 yer vardır ora ne diyorsa kişi onu kabul eder onu yasamına uyarlar. sosyal medyada saatlerce vakit geciren insanlar yani boştur. reelde bir şey yapmaya korkarlar. reelde ki zeka seviyeleriyle ve yetersiz çabalarıyla bir yerlere gelemeyenler sanal alemde yalanlar söyleyerek ego tatmini yapıp kendilerini kandırır. kendi bedenlerini prim olarak tanìmadìkları ne oldugu belirsiz insanlara sergilerler. zaten zeki adam sanal alemde alacagını alıyor(para,ün vs.) yani ne ekşi kaliteli ne de uludag sanal alem bombok bir yer. ne yapacaksan reelde yapacaksın zaten bunu yaparsan her türlü sanalda gündem olursun.