bugün

ben üye olamaya çalıştım fakat, üye bir türlü olmadığım sözlük sözlüğü aktive etmem lazım , bir türlü aktive mesajı ulaşmadı bana
uludağsözlük yazarlarıdır. *
3 aydır bulundugum kategoridir.Gram ilerleme yok sıramda.Seneler sürebilir yazar olmak.Cok ta umrumda degil tabi,orası ayrı.
komik olmuş. zira herkes yazar olmak zorunda değildir. nedir yani ekşide yazar olsan ne olur olmasan ne olur. hayattaki tek amacı bu olmamalı insanların.
an itibariyle 312 yazarı, 427 çaylağı vardır. ekşi sözlük çaylakları için açılan bir sözlükte çaylak olmak nasıl bir his acaba diye düşünüyor insan.
eğer tüm çaylaklar üye olursa, üye sayısı ekşisözlüğü geçecek olan sözlük. * *
ekşi sözlükte 40 bin civarı bulunanlardır.
bendeniz bir çaylağım örnek olarak . gençler buna şekil a1 vb. sıfatlar takar.
(bkz: uludağ sözlük)
bugun git yarin gel. bekleme salonudur.
hepsi olmasa da çopunluğu inci sözlük'te ve özellikle de uludağ sözlük'te ahkam kesmektedirler ve trolldürler.
Sadece bu adamların olduğu bölüm bile uludağ sözlükten daha aktif. Eskiden 1000 olan aktif yazar sayısı artık 400'ü geçmiyor. Yazık eskiden güzeldi buralar. Tabi artık inci sözlüğe döndü. Neyse yakında ben de ekşiye geçeceğim için çok da tın. Şairin de dediği gibi 'bokunda boğul uludağ'
eskiden buralar guzeldi diyen arkadasin soyledigine istanden:

eskiden daha populerdin muhtemel yazar guruhu icinde. yazar sayisi asla degismiyor, degistirdigimiz sadece nicklerimiz. ben 2007den hic bir fark gormuyorum su an burada. nasil mi? sozluk ilk acildiginda dogal olarak ismail para kazanma gudusu gutmuyordu ama sirketlesme ve buyume belki kendinin beklediginden de fazla geri donusum sagladi.

therefore:

- ismail trollere prim vermeli ki sinirle de olsa tik artsin entry girilsin.
- ismail formati gevsek tutmali ki sozluk kulturunu bilmeyen adam da yazabilsin.
- ismail moderasyonu takip etmesin ki adamlar troll vakalarinda son dakika ya kadar mudahale etmesin.

yani demek istedigim sen kimsin be adam eksi de caylakligin bitince yazar olunca burayi kotuluyorsun. adama bak suradan siktir derler. begenmeyen icin yuzlerce farkli formatta sozlukler var. sizi disari alalim.

sevgiler.
Kurtuldum mu abi dediğim naçizane durumdur.