bugün

Neredeyse ülkemizde ahmet vefik paşa gibi haşa huzurdan Türküm diyecek duruma geleceğiz yakında.bu nasıl nefrettir anlamıyorum hakikaten.
şu hakaretleri değil hakaretleri yiyen hesabı silmelerinden bellidir sözlükte bu konularda bilgisi olan varsa bu iftira ve küfür dolu yazıları nasıl sileceğimi söyleyebilir mi

https://eksisozluk.com/bawerk--4904631
gece gece yaşadığım ruhsal çöküntünün tarifi yok bu haysiyetsizler yüzünden zaten tahmin ediyodum yönetimin böyle kaypaklık yapacağını ama küfür ve iftira içeren entryleri de silmesi gerekirdi.
önceki hesabım da böyle iki tane kendini bilmezin nikaltımda havlaması sonucu sorgusuz sualsiz silinmişti ama bu hakaretler ve iftiralar yenilir yutulur cinsten değil.
zorla yazar olunan hesabımın silinmesinden çok böyle şerefsizliklere karşı tepkisiz kalması üzdü.
bundan sonra ölümsüzlüğün sırrı ekşi yazarı olmak deseler yine olmam.
Tecavüz savunucusu adam gelmiş ekşi sözlük yönetimini suçlamış.uludağ sözlük mü sandıydın orayı da, ergenlik koşturacaktın. Sana en iyi yardımı bir psikoloji uzmanı verebilir.
hiç şaşılmaması gereken durumdur. memleketin içler acısı halini gösteren sözlük olduğunu bu şekilde bir kez daha kanıtlar. bizde de böyle tipler olmasına rağmen milliyetçi topluluğun ciddi boyutlarda bulunması gülümsetir.
bir realite. hdplilere gram bir şey yapılmıyor.
Çok sayıda pkk yandaşı olması sözlükte gerçekleri ortaya koyabilir.
Sürekli okuyorum ekşiyi...

Herkes gayet Özgür bir şekilde fikirlerini yazıyor.

Hdp’lilerin fikir beyan edebilmesi pkk seviciliği değildir.
Üstteki arkadaşa katılıyorum;

Allaha, peygamberine, vatana,
bayrağa küfür eden bir kansızı
şikayet ettim diye, onu değil beni leyla yaptılar.
Nickimi uçurdular yahu.
Yadsınamaz bir gerçektir.

Ekşi Sözlüğün Pkk ve tabi Hdp etkisinde kalmasının en büyük Sebeplerinden biri SSG'nin sözlüğu Kanzuk yani Avukat Başak Purut'a devretmesidir.

Sedat Kapanoğlu daha şeffaf ve Bizim gibi Atatürkçü, Milliyetçi kanatla daha iyi anlaşan, dikkatli davranan biriydi, en azından çaylak yapardı ve tekrar dönüş sağlardık.

Ama Başak Purut tamamen keyfi şekilde önce debe yani dünün en beğenilenlerde özellikle aslında türk olan ve hdp ile alakası olmayan satılık kalem maarri'nin yazılarını en iyilere girmese de gözümüze sokmaya başladı.

ondan sonra iş iyice farklı bir dönüm noktasına girdi, şöyle ki saçma sapan bir şekilde milliyetçi yazarların herhangi bir entry'si en beğenilen olsa bile girmiyor, alakasız başlıkta beğenilmeyeni debeye sokmaya başlıyordu.

buna da bahanesi şöyle oluyordu; sözlüğü zor durumda bırakacak entry'ler debeye girmez.''

böylece milliyetçi yazarların yazdıkları da engellenmiş oluyordu.

ondan sonra ise seçim günleri yaklaşırken olay iyice provokatörlüğe dönüyor, yavaş yavaş sesimiz kesiliyordu.

pkk sempatizanların seni ifşa ederiz tehditleri, sağda solda ve nick altında küfür etmeleri çoğu milliyetçi yazarı uzaklaştırdı ve az yazmaya başladılar

hazıran seçimlerinden sonra biraz nefes aldık ve tekrar yükseldik ama bu sefer de kıyım başladı. biz önce kontra yapıp bir sürü basit entry'leri olan bunlar 400-500 arası entry'leri olan kürtçü pkk'lı ve hdp'li yazarları uçurdular bir 50-100 arası yazar gitti hepsi türkiye cumhuriyetine, devletine hakaret atatürk'e hakaretten gönderdiler.

lakin bu sefer haksız yere göz boyamak için de bi 20, 30 tane türkçü, atatürkçü, ülkücü yazar kıyımı oldu.

ondan sonra ise işte dönüm noktası ağustos sonu oldu.

GÖRDÜKLERiM;
istiklal marşına hakaret edilmesine dair başlığı açtılar ve caps'i de koydular ama herhangi bir gelişme yok, ses yok bir baktım ki popüler yazar yariturkyarifransizadam atıldı, ondan önce alles win asser atıldı, sonra en az 10 tane daha milliyetçi yazarları gönderdiler. sanırım en son kadın milliyetçi mhp'li yazar sour'da atılmış. samarikali sanar ve daha bir sürü daha.

şu an halen istiklal marşına hakaret eden sintine adlı yazar devam ediyor, herhangi bir yaptırım uygulanmadı kendisine.

Zaten Başak Purut'un Sırrı Süreyya Önder ve bir kaç hdp'li milletvekilli ile arasının iyi olduğunu Gezi Parkından beri herkes biliyor.

Kaynak: http://antieksisozluk.blogspot.com/2015/?m=1

Bilen bilir, arpad diye bir milliyetçi yazar vardı sözlükte. Ekşi'deki sol çomarlardan ve kürtçü embesillerden çok daha iyi bir yazardı.. Sanıyorum ki, kendi sitesinde bunun için bir yazı yazmış.. Özetini geçiyorum, ekşi sözlük yönetiminin pkk'lıları ve hdp'lileri eleştirdiğim için beni uçurduğunu söylemek isterim.. Boğaziçi sosyoloji bölümünü de eleştirmiş kendisi.. Oradaki pkk'lıların ve hdp sempatizanı sözlük yönetiminin bayağı kanına dokunmuştur kendisi.. Başak purut adlı şahsın, sözlüğü bu hale getirdiğini de söylemiştir...

Şunu da bırakalım, aynen ya moruq hdp, çok demokrat parti.. Milliyetçilerden rahatsız oluyoruz partice... Gücü elimize geçirsek, türkleri kıtır kıtır doğrarız falan.. Hdp'liler aynen böyledirler. Kanzuk ve sedat da hdp'lidir zaten.. B*k yuvasıdır ekşi sözlük..
görsel