bugün

minik resul e yardım kampanyası başlığını biliyorsunuz beyler. ekşi'de daha çok görünüp, daha çok bağış toplanır diyerek dün oraya da başlık açıldı. https://eksisozluk.com/mi...ardim-kampanyasi--4918816

ancak başlığa entry girilse dahi sol frame'de sansür uygulanıp görünmüyor. sebebi için destek bölümüne mail attım dönüş yapmadılar. telefonla aradığımda karşı taraftaki bayan şu sözleri söyledi: "her yardım kampanyası onaylanmıyor, konuyla ilgili dönüş yapılacaktır."

anladığım kadarıyla suistimal edilmemesi için bu duruma bir kısıtlama gelmiş. kampanyanın güvenilirliği anlaşılmadan sol frame'de göstermiyorlar.

annesi elif hanımı arayıp resul'un elinde ekşi sözlük yazılı bir fotoğraf istedim ve tekrar destek bölümüne mail attım. attığım mail'de detaylı şekilde aileye nerden ulaşabilceklerini, çocuğun hastalığı ile alakalı bilgileri, tedavi gördüğü hastanenin iletişim hattını gönderdim. yani güvenilirlikle alakalı ne yapılması gerekiyorsa fazlasıyla yaptım.

kaç saat geçti ancak konuyla ilgili herhangi bir dönüş yapmıyorlar.

kıçı kırık, bilmem kimi amerika'ya gönderiyoruz falan diye saçma kampanyalara bile yer veren ekşi sözlük'ün böyle ciddi bir konuda hiç bir şey yapmaması çok saçma geldi. acayip fena gözümden düştüler.