bugün

epeyden beri entry girmenin yasak olduğu uludağsözlük başlığına son yazılanları görüp, dolduruşa gelen yazar söylemi. * aha da bi kaç. örnek ve cevaplar.

regedit yazmış.

--spoiler--
günlük ortalaması 100 online yazar ile toplam entry sayısı 2 milyona yaklaşan en aktif sözlük klonlarından bir tanesi. ayrıca haftada 328 entry yazan yazarları mevcut olan ağzı kalabalık sözlük.
--spoiler--

cvp: biz hazıra konmadık regedit. alınteri * he bir de 100 yazar mı. güldürme beni. burda topu topu 3 kişiyiz. (bkz: hayallerim aşkım ve sen)

--spoiler--
sınır tanımayan sözlük, ne oluyor orda lan dememe sebebiyet vermiştir. niye? şunun için :

an itibari ile:
uludağ sözlük : 9 haziran 2007, cumartesi bugünün basliklari (1459)
eki sözlük : gunun ba$liklari.. (1180 ba$lik)
---
herşeyden önce belirtmek isterimki sayısı değil içeriği önemli, çok yazıyorlar belkide sağlam yazıyorlar bilemiyorum pek fazla takip edemedim acıkcası. ama deli gibi yazıyorlar.
tutankhom 09.06.2007 22:26
--spoiler--

cvp: tutankom ekşi nin en iyi. yazarıdır.

--spoiler--
an itibariyle sava$, karga$a, kaos ortamina du$mu$ sozluk. icerisini bilemiyoruz.
(bkz: riot)

edit: ayrintilar haber sozluk'teymi$.
(ne i$ lan bu her yerde bi sozluk)
experience 10.06.2007 15:35 ~ 15:45)
--spoiler--

cvp: biz ve kaos he? devam et canım. ikile demiyorum dikkat ettiysen.

--spoiler--
eglenceli bir ortam, noktalama isaretleri zorunlulugu, caylakken en az 40 karakterlik entry mevzuu filan enteresan ayrintilar. hele entry girerken 20 sn kurali var ki evlere senlik.
guru 14.06.2007 23:28 ~ 15.06.2007 19:58)
--spoiler--

cvp: o kuralı da koymasak günlük 3000 başlık olacak. hayır server vs. o sebepten.
bu arada akşam şenlik var istersen gurucum. *
he entrynin noktalama işaretlerini düzelteyim dedim. kalsın dediler. bana kalsa bu şekilde asla yayınlamazdım.

--spoiler--
sitede mesaj takibi oldukça zor. sağ üstte buton yok yanıp sönen, arada gözünüz çarpacak da göreceksiniz. o açıdan mesaj trafiği oldukça yavaş işliyor sanırım, gerçi alışınca belki normal rutine oturuyordur.
(gerrain, 14.06.2007 23:33)
--spoiler--

cvp: gerrain yaş kemale ermiş olabilir mi? yani göz doktoru falan diyorum.

hepinize kucak dolusu selamlar. hakkat burada size laf söyleyen olursa beni bulun.
epinizi buraya bekliyoruz. ep beraber şenlik yapalım.
ekşi sözlük'ü canından çok seven yazarın yaptığı savunma.