bugün

an itibariyle "paganviodio" mesaj ile aklına geldikçe eksileyeceğini bildirmiştir. cevabını aynı yöntemle vermeyeceğim.
hayata gecmesi oldukca zor bir olgu. genelde elestiri kaldiramayan bir yapimiz varken gelen eksinin kaynagini bilmek saldiriya * donusebilir diye dusunuyorum.
(bkz: hataliysam ara 053220xxxxx)
(bkz: hataliysam pm at)
- size eksi oy veriyorum çünkü entry yazmamışsınız, sıçmışsınız
- saolun o sizin sıçıklığınız..
- ne diyosun sen anuna koduumun
- ağzını burnunu dağıtırım lan senin! nerdesin söyle geliyorum..

şekil a1'de olduğu gibi gereksiz asabiyetlere neden olabilecek hadise. sonuçta typo hatanız var ya da bu entry silinir diye mesaj attığım insanlardan bile "sana ne lan?!" diye bir tepki almışlığım var. bir de kötülerken mesaj atsam, 3. güne çıkmam herhalde.
seri eksi oy veren ibnelerin, eksiledikleri kişilerin sempatisini kazanmak için yaptığı reklam kampanyası gibi;

(bkz: eksi oy verilen ilk on kisiye ozel mesaj)
iyi niyetini gösteren, samimi yazardır.

-merhaba yazar arkadaşım, meslektaşım, bu no'lu entryde kendi görüşümce beğenmediğim bazı öğeler mevcut. malum oylama butonu da bunun içindir. kolay gelsin çalışmalarında...
- teşekkür ederim. duyarlılığınızdan dolayı... aydın bir insansınız,şahanesiniz!

[güzel dialoglar da yaşanabilir diye uman smiley.]
herhangi bir karşıt düşünceyi sindiremeyen, fanatik uçlardaki yazarın yaptığıdır.
- EE ŞEY PARDON BEN SiZiN XXX KONULU ENTRYNiZiN BENiM ANLAYIŞIMA UYMAMASI DOLAYISIYLE SAAT 16.00 DA EKSiLEDiM. BU MESAJ BiLGiLENDiRME AMAÇLIDIR. LÜTFEN CEVAP YAZMAYINIZ.
-BiPPPPP...
-MESAJIMA CEVABEN YAZMIŞ OLDUGUNUZ MESAJINIZ YÜZÜNDEN SON KÖTÜ OYLANAN ENTRYLERiNiZDE EN BEĞENiLEN ENTRYLERiNiZ GEÇMiŞTiR. TEKRAR HALiNDE GEREKEN YAPILACAKTIR. SAYGILAR.
-TAMAM ABi.
(bkz: sözlüğü foruma çevirmek)