bugün

istanbul' un su sorununun 2040 yılına kadar çözülmüş olmasına rağmen ekrem' in gelir gelmez bu sorunun tekrar ortaya çıktığıdır. hepsini mi içtin !..
Ne yaptı lan bu aktroller yağmur yağmasın diye salavat zinciri mi kurdular yapar bu totoşlar.
Vallahi bi kaç yandaş gazeteye manşet at bi kaç yandaş kanaldan da "ekrem suları lıkır lıkır içti" yaz.

inanan yüzbinler olmazsa gel beni s..
23 hazirandan sonra bağcılar, esenler, sultangazi, ümraniye gibi ilçelerde su tüketimi %800 artmış. galiba akabe istanbul susuz kalsın diye birilerinin su faturalarını ödüyormuş. otobüste duydum.
2 yıl önce akp'nin bakanı veysel eroğlu, melen çayı projesini devreye aldık 2071'e kadar istanbulun su sorunu yok demişti:
http://www.cumhuriyet.com...ina-kadar-cozulmustu.html

bu da burda dursun ki ar damarı olmayan yüzsüz akpliler bir nebze olsun utanırlar, gerçi utanma ve akp ikisi yanyana aynı cümle içerisinde çok güzel durmuyor.
(bkz: mutlu musun ekrem).
bunlar barajlara hortum düzeneği kurup magma ya doğru bile göndermiş olabilir.

her şeyi beklerim akp den.

oyum yeniden refah partisine.
akp lilerin bir süredir gizlice gerçekleştirdiği bir plan varmış. geceleri toplu halde baraj kıyılarına gelip pipetle barajlarda ki suyu içerek istanbulun suyunu bitmesini sağladıktan sonra kesintilerden bıkan halkın arasına karışarak ekrem başgan aleyhinde boş bidonları çalıp dans ederek eylem yapacaklarmış.
bunu bana adını açıklayamayacağım çok acayip sağlam bir kaynak söyledi.
Ne yapsın her taraf cenabet kaynıyor adam yıka yıka bitiremedi.
arıtma tesislerini israf diye kapatırsa öyle olur. senden öncekilerin bi bildiği varki açıyorlar o tesisleri.
terkos gölünü tek başına içmiş diyollaa.