bugün

sen istanbulu feth ettin ama ben senin elinden aldım yeniden feth ettim şımarıkça haddini bilmez duruşudur. normal biri böyle duruş sergiliyorsa o kişinin geçmişini irdelemek lazım..imamoğlu bugün var yarın yok ama fatih sultan mehmet ilelebet olacak.. aslında bu konu konu hakkında çok yazacaklarım varda bu gereksiz kişi için değmiyor..

görsel
gerçekten çok yazık...

https://www.resimyukle.org/i/20210504-234357.zUzFT
hakkında soruşturma açacak şekilde bir suç teşkil etmiyor, etmez. bu, "imamoğlu na ellerini arkada bağladın soruşturması" ise tamamen pr çalışması. olay bayağı bir çetrefilli anlayacağınız.

sırf imamoğlu'na prim kazandırmak, halkın nezdinde mağdur intibası yaratma çabası. olay cimer'e şikayet ediliyor, yetkili merciler kanun gereği "incelensin" demek zorunda olduğu için incelenmesi için izin veriyor.

sonra olay patlak veriyor, kıçı kırık bir gazete bunu yayınlıyor, "imamoğlu'na elleri arkada bağladın denilerek hakkında soruşturma açıldı" diye haberleştiriyor bu saçmalığı.

ardından da cumhuriyet giriyor devreye sonra ise sosyal medyada troller haberi yayıyor ve imamoğlu yine mağduru oynuyor ve gereken reklamı yapıyor.

tıpkı boğazköy-bakırköy otobüs hattı olayında ve imamoğlu'na suikast yapılacak şeklinde ortaya atılan yalan ve algı dolu iddialarda yaptığı gibi.
Mevzu elde patlayınca şimdi de " kendilerini şikayet ettiler" goygoyu başlayan olay. E o zaman bu resmi bahane edip neden adama etmedik sövme bırakmadınız? Neden " böyle suç mu olur?" deyip dallandırmadan reddedip olaya son vermediniz? Bu arada zaytung " bu haberle alakamız yoktur" diye açıklama yayınlamış. Nereden baksanız kara mizah.
Bakanlığa şirketinden fahiş fiyata malzeme satana bir şey yapma sonrada vay efendim türbede saygısızlık.hadi oradan.