bugün

sn cumhurbaşkanı erdoğan'ın sözleridir. tam hali "Ekonomimize saldıranlara sesleniyorum, başaramayacaksınız" dolar 4,2 olmuş neyi başaramıyorlar. haber güldürmüştür. ilgili haber aşağıdadır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen Roman Buluşması’nda ekonomiye dair mesajlar verdi.

“Türkiye’nin ekonomide IMF’den, söz sahibi finans kuruluşlarından bağımsız hareket etme imkanı yoktu” diyen Erdoğan “Şimdi bizim IMF’ye bağımlılığımız yok, işte ak parti iktidarı budur” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin darbelere teslim olan bir ülkeden darbecilerin karşısında direnen bir ülkeye dönüştüğünü belirten Erdoğan, “Ekonomi üzerinden oyunlar oynuyorlar” dedi ve ekledi:

“Bütün bu oyunları boşa çıkardık ve çıkarmaya devam edeceğiz. Asıl olan sizin de gördüğünüz bu yürektir.

“Roman kardeşlerim ceplerinde para olmadığı halde yüreklerinin gücüyle yaşam mücadelesi verdiler.

“Ekonomimize saldıranlara sesleniyorum, başaramayacaksınız.

“Suriye’de Irak’ta 15 Temmuz’da nasıl başaramadıysanız şimdi de başaramayacaksınız.”

http://www.bbc.com/turkce...haberler-turkiye-43723497 na bu da linki
sarayı dolduran çingene vatandaşlarımız tarafından hunharca alkışlanan açıklamadır.
bide kim saldırıyor bizim ekonomiye ben onu merak ediyorum.
Hahaha sen ekonomiyi saldirilacak hale getirirsen saldirirlar.
Beton yerine sanayi devrimi yapsaydin bak bakalim saldira biliyorlar miydi.