bugün

cemaatin maşasını cumhurbaşkanlığına yakıştıran seçmenlerdir. kafataslarının içinde nöron ihtiva etmeyen lop etten mamül özel bir beyin bulunur.

edit: başlığın aslı "ekmeleddine oy vermeyi planlayan et beyinliler" dir, nasıl bir katakulliyle bu başlığa taşındığı muammadır.
Antrikot beyinlilerdir.
koyun değildirler.
oy vermek özgür bir eylemdir. selahattin-pkk is birliğine ya da 30 milyon u sifirlayamayan ve katil bir adama oy vermektense iyi bi seçenektir. (ben oy hakkimi kullanmiyorum)
bazı dangalaklardan çok daha akıllılardır. hangi dangalaklar mı?

- 12 senedir destek verdiği parti döneminde cemaat bu kadar güçlenmişken,
- hala daha rakip adaya cemaatin maşası diyen
- cemaatle arası iyiyken ortaya saçılan kasetlere kahkahalarla gülüp,
-arası bozukken çıkan kasetlere aynı anda hem montaj hem dublaj, hem "ne var bunda" hem "devletin kriptolu telefonlarını dinlemişler" diyen,
- ve bunu diyen adamları destekleyen dangalaklar.

şimdi siktir olup gidebilirsiniz.
gayet akıllı ve mantıklı konuşan, insanları ayrıştırmaya çalışmayan bir insana oy verecek kişilerdir.
en sonunda uyanan halktır. halk adamıdırlar. onlar birer halk kahramanı olabilirler denilendir.

(bkz: tayyipin planlarının boka sarması)*
rte dinci diyerek kendilerini yerden yere atanların mısırdan light dinci getirmesini hoş gören ve ona oy vermeyi planlayan et beyinlilerdir.
Asabiyet ve nefret dolu söylemlere sahip diğer chb adaylarının aksine naif ve bir o kadar kibar bir şekilde hitap eden, karşısındaki kişiye insan olduğunu hatırlatan adaya oy verecek olan kişilerdir.
Tayyibe vermektense doğrusunu yapacak olan kişilerdır.
rte nin herkese lakap takmasını ve yerden yere vurmasına
mahalle kavgası diyebilen tek adam.
kabul et artık böyle.
kendisi kuran dan bir bölüm okumuş ve lakap takanın zalim olduğunu vurgulamıştır.
kendine çarkçı diyenlere ise benim gemim yoktur demiştir.
uyanan halk artık bu diklatörlüğe son vermelidir.
zira kendisinin ne iç işlerinde ne de dış işlerinde bir önemi kalmamıştır.
evliliklerinin 20 küsürüncü yılını dolduran, bir kızı bir oğlu olan ve çocuklardan en az birinin şu an üniversite okuması muhtemel kişilerdir. Bu abiler/ablaların evinde en az 1 adet olmak üzere Mustafa Kemal resmi bulunur, baba memurdur ayın 15'ine çılgın hayaller yüklenir. Her akşam yemeğinden sonra çay demlenip Tayyip'e küfredilir.
Kara murat benim.
siyahın içinde bir başka tondaki siyah ne kadar belli olur ki? diye düşünen kişilerdir.

evet, tayyip bir siyah diyelim. ekmeleddin de siyah olsun mesela.
kötü adamlar lan bunlar misal işte!

ee, ne farkeder ki dediğinizi duyar gibiyim.
farkeder!

ben tayyibi sevmiyorum, icraatleriyle ve duruşuyla, hatta ve hatta hayatta tipiyle kimseyi yargılamadığım halde tipiyle bile gıcığıma gidiyor!

bırakta diğer siyah-kötü olarak karalanan- ekmeleddin bir şans yakalasın, varsın o olsun!
başka alternatifte yok zaten hali hazırda.