bugün

bunlar fazıl say i dine hakaretle suçlayan güruh işte.
Yolsuzluk iddialarına "dindarım yapmam" mesajı veren egemen bağışın yolsuzluğu yaptığının kanıtıdır.
bu tapeler montaj, fotoşok, amerika'nın oyunu, fazi lobisi, hükümete darbe girişimi, ergenekon, balyoz, türbanlı bacılarımızın üstüne işediler...

durmak yok yola devam.
peygamber efendimizin zamanında bunların yaptığını ebu cehil ve tayfası yapardı.
kepazeliktir. şuna oy verip de islam taraftarıyım, gavura büyük ustayı yedirmem diyen de siktirsin gitsin. nazarımda şu kasetleri dinlediği halde akp'ye oy verenin bok kadar değeri de kalmamıştır. o kadar!
beyler sakin olun. montajmış montaj.
allah tan dilerim ki bu aşağılık adam yaptıklarının cezasını çekerken halkta buna şahit olur.
"onlara sorarsan elbette şöyle diyeceklerdir: "lakırdıya dalmış, şakalaşıyorduk, hepsi bu!" de ki: "allah ile, o'nun ayetleriyle, o'nun resulüyle mi eğleniyordunuz?" özür beyan etmeyin, inandıktan sonra inkar ettiniz. içinizden bir topluluğu affetsek bile, suçlarından ötürü bir topluluğa da azap ederiz. " (tevbe, 65-66)
bunu sözlere dökmesiyle mi ortaya çıkmıştır. halkın hakkını yiyen zaten kuranla dalga geçiyor demektir.
Olsun adamlar yol yaptı.

(bkz: hıhammına)
soldan bir kişinin söylemesi durumunda türkiye madımak'a dönerdi. neyse ki bizim neo-conlar söylemiş sıkıntı yok . akp seçmeninin din değil para hassasiyetinin olduğunu gösteren abuk subuk durum. bu olay şunu ortaya çıkarmıştır akp tabanının din hassasiyeti filan yoktur allah diye paraya tapanların toplandığı bir topluluktur.
bir ouokl değildir.

Ayrıca ortamda güzel geyik döndüğünü düşünen bir ben miyim lan?
kendi bilmez bir adamın yaptığıdır. daha neler duyacağız bu ses kayıtları sayesinde merak konusudur. ayrıca gözümüzün ve beynimizin açılması için bu ak pak insanların daha ne demesi gerekiyor benim kafam almıyor.
aynı zamanda her cuma twitter hesabından paylaştığı copy paste ayet itirafı.

bu cuma bunu da kullanır belki;
http://t.co/0Mr4Gz2kHu
madem bakara suresine "makara" diyor, biz de bakara suresinden kendisiyle alakalı olabilecek ayetleri verelim:

bakara 14 "iman edenlerle karşılaştıkları zaman, “inandık” derler. Fakat şeytanlarıyla (münafık dostlarıyla) yalnız kaldıkları zaman, “Şüphesiz, biz sizinle beraberiz. Biz ancak onlarla alay ediyoruz” derler."

bakara 15 "Gerçekte Allah onlarla alay eder (alaylarından dolayı onları cezalandırır); azgınlıkları içinde bocalayıp dururlarken onlara mühlet verir."
kendisi eğer burayi takip ediyorsa torbacısının telefonunu istemekteyiz.
(bkz: hadi akpliler buna da montaj deyin)
--spoiler--

ben bakara demedim, bekara ev vermem dedim..

--spoiler--

protesto gösterisinde bir pankartın üzerindeki yazı..
ateist dinsiz imansızlara dert olmuştur.
montajdır montaj olur mu hiç öyle şey beklenir mi ak parti gibi bir partinin adamında olacak şey değil.*
müslümanları rencide etmiştir. çıkıp özür dilemelidir.

hoş akp diye partinin olması bile islam'a büyük hakaret. islamın yasakladığı her şey akp'nin meziyeti.
akp nin artık zombileşmiş seÇmeni iÇin görülmeyen kepazeliktir. bu seÇmen iÇin bu parti artık dinden imandan da önemli.
mustafa varank ses kaydının gerçek olduğunu söyledi yani bütün kayıtlar doğru olabilir mantığı daha iyi oturdu ama zaten ülkenin ak kesimi erdoğan onları gibse yine oylarını erdoğana verecekler.
tüm gazetelerde boy boy gösterilmesi gereken konuşmadır. zira bu halk hala "çalıyor ama çalışıyor"cu olduğundan, "çalıyor ama inanıyor"cu da olması muhtemeldir. yıkmak gerekir. ha gazeteyle yıkılır mı, yıkılmaz. ama denenir.
(bkz: akp dini)
Ülke hağaget yaptığında Sallıyorum bi ayet feğahlıyoğum.