bugün

kız tavlayamayıp sebebini efendi erkek oluşuna bağlayan uyuzdur. kızlar hep fırlamalara pas veriyor da falan da filan da diyerek nağme yağarlar. oğlum senin gibi pısırıklara tabi ki pas vermezler. efendilikle pısırık olmayı bir karıştırma bakalım önce. sonra mı ?

- temiz ve bakımlı ol.
- her boka ağzını ayırarak gülme.
- bir idealin olduğunu ve hayatta onu mutlaka erişeceğini belli et bakalım kızlar pas veriyor muymuş, vermiyor muymuş ?
''- temiz ve bakımlı ol.
- her boka ağzını ayırarak gülme.
- bir idealin olduğunu ve hayatta onu mutlaka erişeceğini belli et bakalım kızlar pas veriyor muymuş, vermiyor muymuş ?''

Oldu bide kızlar için kendimizi saçma sağan kalıplara sokalım. Canım o an ne istiyosam onu yaparım.

Evet bakımlı olurum ama bunu kız tavlamak için yapmam. Kendim için yaparım. Kız zaten gelir. ha diyelim gelmedi? Gelirse ekime gelmezse s**ime.

Ama geliyor * )

Efendi çocuk adı altında özgüvensizde olmayın kendinizi kalıplara da sokmayın. Hiç gerek yok. Erkek olun karı gibi korkak oldunuz mahalledeki köpeğin kuyruğuna ip tak desek beceremezsin ki neden kendine erkek diyorsun?
@mecburi. evet @1 efendi özgüvensiz aptallardan bahseden bir aptalın giridiği entry.
@salgın böyle silik tiplerden nefret ediyorum. burada olduğu gibi heryerde her ortamda eziyorum böylelerinide yinede akıllanmıyolar.
Ya kardeşim efendi olabilirsin tamam da mallığın da gereği yok. Kendini geliştireceksin. Sen öküz gibi yaşamışsan bu zamana kadar, bir şeyi haketmemişsindir. Sıkıcı, itici adamı kız ne yapsın? Herkes eğlenmek ister. Kızlar da öyle ister. Dümdüz bir karakteri kimse sevmez, taşımak istemez.
Bazen gerçek olduğunu gördüğümüz ama bazılarının da gerçekten beceriksiz olup bu bahaneye sarıldığı olaydır. Bakımsız, az konuşan ve sıkıcı, bilgisiz birine hiçbir kız karşı cins bakmaz.