bugün

kişi dışarı boşaldığından emin olmasına karşın "hamile miyim?" sendromu eşliğinde uğruna kafa yorulan çocuktur.

yok canım; ben değil de bir arkadaşın başında vardı böyle bir bela yakın geçmişte. bu denyo, bu dangalak gitmiş sevişmiş afedersiniz. bu da yetmezmiş gibi bildiğiniz kontrolsüz sevişmiş. sonrasında dünya üzerindeki hemen her kadında sevişme(yaş grubuna göre lise döneminde öpüşünce dahi olabiliyor) sonrası hasıl olan "geciktim, sanırım gebeyim" paranoyası ortaya çıkmış bu bahsi geçen göt arkadaş da zaten bir gün de arayıp "gel ulan şöyle mutluyum" demediği gibi ne vakit böyle başına siklik gelse beni bulduğundan mütevellit buldu gene beni.

oturduk, konuştuk velhasılı. biraz da panik bu adam biliyonuz mu? hayır bu gibi durumlarda kadın kısmısı panik olunca çok sıkıntı yaşanmıyor, işin doğası bu çünkü. ama erkek kısmısı da o paniğin içine düştü mü tam anlamıyla "yandı gülüm keten helva" durumu çıkıyor ortaya. herneyse bu denyoyu sakinleştirmeye çalışıyorum bi yandan;

- olum sen, şampanyayı alakasız bir bölgede patlattığından emin misin?
+ heee...
- o zaman hiç yorma yavrucum kafanı.
+ ama bir ay geçti üzerinden neredeyse hala adet görmemiş.
- (hay mnskiym) olum stress falan da geciktiriyor bu mereti.
+ ya biliyorum da...
- dışarı patlattın di mi?
+ evet, dışarıydı. ama bu meret öyle bişey ki göbek deliğinden bile %3 ihtimali var, yolunu buluyor.
- heh amk. bi böyle bilimsel bilgimiz eksikti ya. göbek deliği ne alaka?
+ yok alakasız da hani, öyle araştırdımdı ben.
- manyaksın lan amkoyim, akli melekelerin tatile gitmiş senin. nerde oturuyor bu kadın?
+ ah şurada...
- heh amnkoyim, bari direk evinde buluşup medeni bir şekilde üçümüz konuşsaydık bu olayı...
+ ya olum ne bileyim, görüştük. o da bana böyle böyle deyince aklıma seni aramak geldi.
- iyi gelmiş iyi gelmiş. şimdi şöyle yapacaksın, bir dahaki görüşmenizde ona böyle birşeyin mümkün olmayacağını söyleyeceksin. öyle %3 müş, göbek deliğiymiş, siktirme lan ihtimallerini. hem yüzde 3 nasıl bir ihtimal lan? millet uğraşıp da yapamıyor ya lan bu işi...
+ yüzde 3 mü, binde 3 mü ne olum öyle bişey. tamam dediğin gibi yapacam. da bu hani şampanya patlamadan önce hafif bi şey oluyo ya ondan çocuk olmaz di mi?
- yani normal şartlarda olmaz. he yok onla da dünyaya gelecek bir çocuksa zaten hiç düşünme bas nikâhı, al nüfusuna veledi. bu hırsla, azimle gelen çocukla ihya olursun bir baba olarak.
+ doğru söylüyorsun lan, bak ben böyle düşünmedim hiç. dur ben burdan gidip bi konuşayım...
- hadi yavrum hadi... siktir git başımı belaya sokacaksın, arkadaş bıçaklayacam bu yaştan sonra bir de.

şeklinde bir diyalog ile dünyaya gelebilir durumdaki çocuktur.

hayır şimdi şöyle bir baktım da sanırım yanlış yönlendirdim lan ben adamı. etrafta ne çok varmış lan bu dışarı boşalınca doğabilen çocuklarddan.

hayır bir de halıya bulaşıp oradan peyda oluyorlar, böyle saçma-salak tipler peyda oluyor ortalıkta. yok, hayır isim verip de kimseyi rencide etmeyeceğim de onlar zaten bilirler kendilerini.

vay heamınagyuyim...
http://galeri.uludagsozlu...abilen-%C3%A7ocuk-452550/
doğduğunda, içerde yaşamak isteyecektir.
marifetli çocuktur. kendi imkanları ile peçetede doğmuştur.
abdullah öcalan dır kesinlikle.