bugün

seni sevmiyorum neden sürekli bana ima yapıp duruyorsun ha neden? senin yüzünden kütüphaneye gidemez oldum.
Benim için kopsun ayağı demiştin. Benim için kötü bir söz söylerken ilerde benim vefama ihtiyaç duyacağın hiç aklına gelmedi mi? Beter ol.
oku ki o bunu düşünüyor.
Buradan 2 yıl önce ablamın yanlışlıkla üstüne basıp öldürdüğü civcive sesleniyorum.

Sevgili civciv, ben ablam adına özür dilerim, gerçi olan oldu artık ama sadece sen öldükten sonra ablamın uzun bir süre ağladığını bil. Ayrıca sende de suç var ne geziyorsun milletin ayağının altında 50 kiloluk insanı taşıyamayacaksan yapma bunu.

Oradan bizi görüyorsan bi kanat çırp.
Yoksun işte. Varsın ama yoksun. Git daha da mutlu ol.
zaten her zaman okuyor : )
Affettim seni, bana yaptığın ve yapmadığın her şey için.
Ah ne çok özledim seni bir bilsen ah bir görsen.
merak etmiyor değilim.
Anne kimse senin kadar merhametli değil.
türkçe bilmiyor nasıl okusun.
Anneni kaçırırım. Müge anlıda döne döne anneni ararsın.
naber sözlüğün fino köpeği kıvamındaki erkek müsveddeleri. sözlüğün hatunları için her hal ve şartta beyaz şovalyelik yapmak nasıl bir duygu? savunulamayacak durumdakileri bile savunmak nasıl bir psikolojik yıkımın sonucudur acaba.

bunları istiyorum.

evet *
senin doğum gününde başka biriyle tanışıp, numarasını aldım. şimdi konuşuyoruz ve her şey yolunda gidiyor. bil istedim.
O: tamam ağlıyorum şu an ühü ühü.
Acımadı ki.
görsel
sana soyleyecek tek bir sozum kaldi yavrum.

Seni cok seviyorum.
Özür dilerim.
Aşkı hala romantik bir eylem olarak değil; kimyasal bir yan etki olarak görüyorum.
Sana karsi bazen karsi konulmasi guc hisler besliyorum ama bazen.bide hep götüne bakıyorum.
Bugün ne kadar ucuz bir insan olduğuna beni şahit kıldın. Sana artık zerre kadar güvenim kalmadı. Benim değerlerimi sorgularken sen kendi değersizliğini hiçe saydın. Bu vakitten sonra ateş olsan da yansan umrumda değilsin! Ne hâlin varsa gör.
allah belanı versin amk.
“Oku! yaratan Rabbinin adıyla.
insanı alâkadan/sevgiden yarattı.
Oku! Senin Rabbin çok cömerttir.
Kalemi öğretti.
insana bilmediği şeyleri öğretti.”
instagram fotolarına seri like attim dm den mesaj attim niye dönmedin zalımın gızı.
Geber inş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar