bugün

düğün davetiyesini etkinliğin fotoğraf kısmına koyan, duvara düğün bilgilerini yazan, tanıdığı-tanımadığı önüne gelen herkesi davet eden, duvara yazan yüzlerce insana da üşenmeden ''teşekkür ederiz ablacım, amin'' türü cevaplar yazan hevesli gelin hanımın gerçekleştirdiği gereksiz eylem. evet sözlük, bu bir kurgu değil, tamamıyla gerçek bir olay. bugün görmemle beni dumurdan dumura koşturmuş ve tereddüt etmdeden hayır butonuna bastırmış olan saçmalıklar silsilesi.
bu etkinlik karşılığında düğüne katılıp takı töreninde ''sana facebooktan beşi bir yerde yolladım canım'' denilesi olay.
duvarına; hayırlı olsun chnm yazararak katılabilirsiniz düğününe.
bu etkinliği yapan kişiyi altın fotoğrafında etiketlemek lazımdır.
Sonunda ben de evleniyorum demenin görgüsüzlük halidir. Bu aklı evvel arkadaşlar düğünü, konser ve sahne sanatları ile aynı kategoride olduğunu sanmaktadırlar.
son face modalarindan biri daha.

(bkz: bi bitmediniz amk)
çeyreğin resminede isimlerini etiketleriz olur biter.
Tasarruf.
Ya da sanallaşan insanlar, sanallaşan dünya.
o günün verdiği heyecana vermek gerek.
ayrılırkende bir etkinlik beklenebilir bu çiftlerimizden.

yer: bilmem neresinin boşanma mahkemesi.
tarih: 23.5.2033
açıklama : tek celsede boşanmayı bekliyoruz. buna yardımcı olabilecek tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.
gibi gibi.

(bkz: ayrıca öyle şeyler yapmayın lan) (bkz: ne olursa olsun kıskanıyorum)
çok yakın bir gelecekte davet ve davetiye kültürünü rafa kaldıracak bir uygulama olacaktır. böyle durumlarda davete icabet gereği yapılabilecek en iyi davranış bir çeyrek altın resmini etkinlik sayfasında paylaşmaktır.
düğünü facebook ta etkinlik yapmak türklerin yapacağı bişeydir.