bugün

Düğün yapmamalı. O parayla gidip yeni bi ülke gezip, görsünler.
bu tür damat adaylarına en büyük tavsiyemiz ilk on saniye oynar gibi yapıp yerlerine çömmeleridir.
Biraz kafayı bulup, etrafındaki birkaç kişinin kafasını da hoş edip, olayları akışına bırakmalı.
Gelinini yalnız bırakmasın yeter.
ayağına sargı yaptırmalı

yolda gelirken ayağım kıraldı

ay oy üstünede basamıyom zati

demesi yeter.
Dügün yapmamak yada polise bomba ihbari yapmak.
Sirf bu melanet yüzünden.
Acayip düsüncelerim var.
Halaya falan katıl en kötü damat arkadaş. Zaten bir şey yapmana gerek yok, ayakların olsa yeterli.
gelini de kolundan çekip düğünden kaçmalıdır.
Şu ana kadar hiç bir düğünde halay dışında oynamayan ve zaten beceremeyen benim gibiler için tavsiyelerdir. Bazen bakıyorumda benim gibiler çıkıp saçma saçma hareketler yapınca izleyenler özellikle onu izleyip gülüyor. Kahpeler. Bu durumda alkol alıp kafayı bulmak pek güzel seçenek gibi durmuyor. Oynamayı bilmediğiniz için dalga geçileceği gibi bir de kendi düğününe zerhoş gelmiş diye dedikodunuzu yapacaklardır. Yukarda arkadaşlardan birisi güzel taktik vermiş düğünden önce tek ayağı sargıya aldırabilirsiniz.
oynamamalı ...
Önce yalnız kalınan zamanlarda youtubedan müzik açıp aynanın karşısında oynamak gerekir.

Düğün gecesi hayvan gibi içip kimseyi takmadan saçma da olsa oynanmalıdır. Daha sonra görüntüleri izleyip kendi kendinle dalga geçilmelidir.

Zaten "şuna bak oynamayı bilmiyor" diye dalga geçen şopar kırması akrabalarınızla da zamanla iletişim kesilmelidir, zira bu fitneci şerefsizler zamanla aile yaşamınıza zarar verecektir.

Düğünden hemen sonra psikolojik destek alınmalıdır.
Şeyiyle oynamali.
oynamalı düğün yapmamalı hatta sadece nikah yapsa oh mis gibi olur.
Bilmiyorsam oynamam, oynayamam.
Ayrica;
Dugun istemeyen kizlar eklesin swh.
Dugun parasini catir catir yiyelim.
dostum devirler çok değişti, hele ki kız tarafı karşısında damatlar birer maymundan farksız, ben yapamam, edemem diye birşey yok..

dans dersi alacaksınız, en azından kendinizi kurtaracak kadar, bi kaç haftalık iyi bir hoca ile ders yeterli gelir. belki sever devam edersiniz.

yapacak birşey yok...
Çalgısız düğün yapmalı kardeşim. Bu kadar basit ve kolay.
Youtube da dünya kadar video var. Çalışmalara hemen başlasa insan anca yetişir. Yada ne bileyim arkadaşlarının düğününde başlar antrenmanlara. Hiç olmadı kursa gider. Oynamak istememek farklı, bilmemek farklı, öğrenmemek farklı. Bilir öğrenirsin istersen oynamazsın. Baktın olmuyor zeybek öğren millet oyunun hasını görsün sadece seni seyretsin. Öğrenmesi zor değil en azından karı gibi kıvırtmaz adam gibi oynarsın.
kuğu gölü balesinde baş balerin olmayacaksın mk, alt tarafı iki parmak şıkırdatacaksın. onu da yapamıyorsan evlenme bence.
aynı durumdan muzdaribim. meslek dr. benim de. oynamayı bilmem. halay bile ezbere bilmem. milletin önünde dans etmek mizacıma ters zaten. izleyenler taşşak geçecek anlaşıldı.
Oynamamali.
Kollarımı havaya kaldırdığımda kendimi komik hissediyorum bu işi nikahla bitirmek en mantıklısı.
bunu söylemek istemezdim ama yapacağı hiçbir şey yok.

yani dans dersi de alsa pratik de yapsa boş. o vücut kütük gibi durur eller kollar nereye gider bilemez.

ama bir eğlenceli olur ki onu izlemesi aslında bir yönden de sevaba girer.
içinde bulunduğum durum. şahsen evleneceğim insanla düğün yapmamayı bile düşünüyorum fakat nerde kabul edecek zatımuhteşem.
Düğün yapmak yerine o parayla geziye çıkın. Bir gecede o kadar para harcayıp ne kazanıyorsun? Yurtdışı seyahate çıksanız güzel anılarınız olur bir sürü.