bugün

evlenmeden önce gayet uslu, evlendikten sonra şımaran karakteri değişen (ya da gerçek yüzünü gösteren) klasik kadın davranışıdır. bunlar bu ülkenin istikrarını boZuyorlar emin olun. en büyük sorundur. halkın refahı için terör sorunundan daha öncelikli olmalıdır. bu insanlar domuz bağı ile asılmalı.
Evet, hayır esnasında ayağa basma geleneğini abartma sorunsalıdır. Fakat damat bunun acısını düğün gecesi layıkıyla çıkarır.
kadına yönelik şiddetin daha ilk evresini yaşayan gelindir. mutluluk çok uzak.
esra erol'un programında tanıştılar ise olabilir.
suç gelinin.
çünkü bu öküzle evlenilmez.

vay arkadaş, cicim ayları geçince nasıl sürecek hayatları? kafamda deli sorular.
allah yardım etsin, ne veriyorsa da hayırlısını versin.

kınamayalım.
o pastanın ağza gittiği anlarda damat ın aklından geçenler;

+akşama ver çoşkuyu,
+acaba söylesem jartiyer giyer mi?
+ışığı söndür derse sikmem ben bunu,
+ağlarsa iki tokat at,
Tipik yurdum ayısı, kesin bamyadır itoğlu.
bir adet hanzoyla evlenen gelindir. geçmiş olsun bir ömür bununla gitmez.
Damat volkan demirelin akrabasıdır.
damat bilememiş, kafasını alıp pastanın içine gömecektiki ömür boyu bir daha böyle bir şey yapmasın.
yanındaki öküzün şaka kaldırma kapasitesini öğrenememiş ve yaptığı şaka ile Maraş dondurmacılarını aratmayacak iticiliğe sahip gelindir.
Gelin kaşınmış,damat haklı sinirlenmekte ben izlerken sinirlendim mk.
yol yordam bilmeyen gelindir.
Düğün bittiğinde damadın gelinden çok fena intikam alacaktır...
Adam maldır. Net.

Ulan evleniyorsun en mutlu günün olmalı. Gelin de bir şey yapmamış şunları okuyunca kim bilir neler yaptı diye düşünmüştüm. Alt tarafı şaka yapıyor. Bu adamla ömür geçmez. Akşam vermemiştir inşallah. Ertesi gün de direkt adliye. En temizinden.
yaşanmış olay dan esinlenerek damat kabgaya girer.
nice çilelerin habercisidir, ilerleyen saatlerde roller değişebilir.
Damadın öküzlüğüdür. Kızsa bile o kadar insanın içinde o hareketi yapmamalıydı, ben gelinin kardeşi veya babası olsaydım, o damadı domaltır oracıkta sikerdim.
her ne kadar davranışını gereksiz bulsam da tez vakitte kendisini cümle alemin önünde rezil eden kadın düşmanı davara boşanma davası açması gereken gelindir. o değil de öyle mal mal, özür diler gibi bakacağına kafa atsaymış keşke.
henüz izlediğim ve izleyince üzüldüğüm video. damat bozulmuş numarası yapıp eğlenebilirdi. bu tepki onca davetlinin içinde gelini küçük düşürmeye yönelik olsa da kendisi rezil olmuştur bana göre. düğünü de terk etseymiş de tam olsaymış. ailesi bu adamın olgunlaşmadığını, insan içinde nasıl davranılacağını (özellikle bir bayana karşı ki bu bayan birlikte yuva kuracağı kişi) bilmediğini fark edememiş de öylelikle evlendirmiş gibi bir görüntü var ortada.
bayan olduğum halde erkeği haklı bulduğum olaydır. 1 kere yaparsın tamam damatta gülmüş ama 2. 3. kabak tadı vermiş. gereksiz bi şaka olmuş ben düğünü bırakırdım çok sertimdir bu konularda. kaç yaşına gelmişsin millet içinde olmaz ki canım. coştum tutmayın beni.
ikiside birbirinden mal. ulan hadi tamam 1 2 defa yaptin o hareketi, niye devam ettiriyosun gelin hanim?ki adam zaten gergindir o anda o gun onun en mutlu gunu olsa bile. sende niye catali atiyosun alttan almiyosun be damat bey? bok yoluna sonlanacak evliliktir.
gelin şaka yapmış alt tarafı.
şaka oldu kaka anladık da,
o erkek kişisinin yaptığı ne kadar ayıp yahu
kadın kendi çapında cilveleşmek istemiş,
hayır bunu normal görmüyorum ama maalesef kadın kısmının garip hareketleri var..
bir erkek bu kadar odun olmak zorunda mı?
bu kadar sinirlenecek ne var ortada?

ay vallahi izlerken utanmıştım, izleyeli çok oldu aklıma geldi yine utandım..
(bkz: al birini vur ötekine) Çiftidir.