bugün

Hiç bir insan evladı, Eğer zorlama değilse en mutlu günün'de bunu yapacağını inanmak istemiyorum. Evlilik süreci bilen bilir, Gerçekten insanın kendisine yaptığı en büyük eziyetlerin başındadır. Aileler işin içine girince ne kadar vahim bir duruma geldiği ortadadır. Şimdi düşünüyorum'da bir insan en mutlu gününü yani Nikah memurunun dediği gibi En kötü gününün bu gün olması dileğinde, Ne oldu da bu olaylar gelişti öncelikle bunları sorgulamak gerekir. Şuanda Bu insanlık nasibini almamış insanı savunduğu düşünenlerde olabilir, Varsın öyle sansınlar. Dünya'ya at gözlüklerinle bakmamamız gerektiğini düşünüyorum.
aynı olay damadın kız kardeşine yapılsa damadın tavrı ne olurdu acaba.
böyle erkek müsveddelerinin gücü sadece kadına yeter zaten.
birkaç gün sonra çıkıp ''sevdiğim için yaptım, onun için ölürüm!'' diye zırvalaması muhtemel olan adamdır. aslında damat olamamıştır ve adam olduğu da şüphelidir. ne olursa olsun, gelin kafasını ütülemiş olsa da, halasına laf çarpmış olsa da, hayat birleştirmenin ve yıllarca aynı çatı altında yaşamanın düşünüldüğü insana o el kalkmamalıydı.

sahte takı olayı da fiyasko olmuş biraz, aslını astarını bilemeyiz ama. böylesi iki taraf için de daha iyi olmuş belli ki.
o ana kadar gelip neye sinirlenipte böyle bir şey yaptığını merak ettiğim damat.

anasına mı sövdü acaba
hırsızın hiç mi suçu yok?
dereyi geçene kadar her şey müstahaktır demişler ama bu adam gerçek yüzünü göstermek için sanki derenin bitişinde beklemiş*
sözlükte linç edilen damattır. sen damadın halasının taktığı bilezik sahteymiş diye onlarca dırdıra ve tribe maruz kal sonra karşıdakine haddini bildirdi diye haksız ol. yok öyle bir dünya!!11!!1
"karım iki aylık hamile ben karıma vurmadım" açıklamasını yapan damattır.
bir ömür bunu alışkanlık yapacağı için gelinin evlenmemesi gereken damattır.