bugün

Dostlarım inanın bana her şeyin en iyisini ve en doğrusunu yaparım. Dünyayı Dünya yaparım. insanı insan kılarım.

her sorun için bir çözüm ürettim. ülkeleri, milletleri ve dinleri kaldırmak için atılması gereken adımları tespit ettim.

yönetim biçimi, para yerine ne kullanılacağını en küçük suçtan en büyük suça kadar her suça verilecek cezayı.

ülke millet ve dinlere tabii kalmak isteyenlere ne yapılacağını.

insan bayrağını,

her şeyi belirledim. saatlerce düşündüm. bu konuyu düşünmekten uyuyamıyorum.

savaş çıkartan, hiç bir şey yapmayan. büyük ülke liderlerini görünce dizlerimi parçalıyorum.

her şeyi değiştire bilirler. tek bir sözleri ile bütün ölümleri sonlandıra bilirler.

ama yapmıyorlar. üstelik insanları birbirleri ile savaştırıyorlar. ve bunu kahramanlık propagandası adı altında yapıyorlar.

her zaman demişimdir. Dünyayı Dünyalılar yönetmiyor. bu savaşların var olması. Gezegenimizin ve Irkımızın (insanın) ülke millet ve din adı altında bölünmüş olmasının sebebi Dünyayı bir insanın yönetmiyor oluşu. zira bir Dünyalı gezegeni ve ırkı için en iyi olanı yapması gerekir.

ilk Dünyalı lider olmayı hayal ediyorum.

ve bunu hak eden tek kişi benim. ego ve kendini beğenmişlik ile bir ilgisi yok. ben asosyal bir insanım. egolu asosyal olmaz.

her neyse, eksilemeye başlayın.
bu herkesde var olan olağandışı istektir. yakın bir gelecekte yeraltı yapay zekalar yönetecek.

artık yazılımcılık kolaylaştı sadece kafa çalışsın yeter.

ben buna inanıyorum. bir yapay zekaya kendini kodlama imkanı verilse neler yapabilir düşünün.