bugün

Bu başkanlık saçmalığı kesinlikle ülkenin sonunu getirecek(2023 e kadar) yeni ve son oyunun bir parçasıdır. herşeyden önce ben buna inanıyorum.

Yahu hepsini geçtim atatürke, cumhuriyete, cumhuriyetle gelen tüm kazanımlarımıza düşman olan, türklüğe ulan türklüğe düşman olan bir adamın büyük türkiye diyip bizi yemesinede inanmıyorum.

Bağırsaklarımızı temizliyoruz diyip güya cumhuriyete bok atan, demokrasi benim için amaç değil araçtır diyen, söylediği herşeyi ama herşeyi inkar eden, yalanlarken bile yalan söyleyen bir ruh hastasının peşinden gitmek hiç ama hiç mantıklı gelmiyor.

Yemin ederim zamanında elinde ev ve kontak anahtarıyla mitinglere çıkan, herkese ev araba veren süleyman demirel, tansu çiller yada cennette arsa, arazı tapusu dağıtan adamlar daha samimi daha inandırıcı geliyor bana. Kendiniz gibi milletide ruh hastası ettiniz. O allahki inşallah belanızı versin. Ne diyeyim kardeşim.
sistem degisince direkt analarini belleyecegimiz icin fazlaca muhim olmayan meseledir. baskanlik gelince teror yok olacak suriyeliler buharlasacak dolar 1 liraya dusecek herkesin maasi 5000 tl olacak. Birde 2023 u dusunsene ustune ekmek arasi bor yiyecegiz lozan in gizli maddelerinden kurtulacagiz. Hani su iddia sahibinin bile bilmedigi gizli maddeler elimizi kolumuzu baglayan..
peh dünya lideriymiş, 2 tane arap alkışladı diye girilen triplere bak hele.
küçümsediğimiz iran bile , bizden daha güçlü adamlar ırak da suriyede at koşturuyor. biz hala "31". suriye' ye falan girdik de biraz imaj düzelttik.
istihbarat desen salmış götü başı, kim tayyibe sallıyor onun peşine düşmüş. 100 lira harcamaya kalksan en az %60 ı hava parası olmuş, kendi kendine enflasyon yaratan bir memleket olmuşuz.
ne güçlüsü oğlum birileri kendi milletini çok güzel sikiyor ve güçlü türkiye diye kılıfınıda uydurmuşlar. zevk almaya devam
Madem ekonomi çok iyi, madem dünya deviyiz, madem ki herkes bizden korkuyor, şu işsizliğin düşmesi gerekmez mi? Vergilerin düşmesi gerekmez mi? Her şey bu kadar kötüye giderken nasıl oluyorda dünyanın kıskandığı ve çekemediği bir ülke oluyoruz? Doğrusu bu yalanlara inananların zeka seviyelerinden şüphe ediyorum.