bugün

hayatta kalmak ve neslimizi devam ettirmek için çiftleşmekten başka bir amacı yoktur. baktığın zaman zaten bunların sonucu dünyaya geldiğini görürsün. üstü zihnin evrimiyle kapalılaştırılsa ve tabulaştırılsa da , bastırılsa da yegane amaç her canlıda olduğu gibi memelilerde de budur.
tek farkları beyinleri diğer canlılardan daha gelişmiş.
zor hatta imkansız olan bişeydir. etrafına bakarsın biri dehşet top oynar, biri dehşet şarkı söyler, biri sanata yatkın, biri azimli, biri hırslı. ulan tek övünülebilir yanım yok. isyankar piçin tekiyiz. hangi amacı nasıl öğrenceksin.
insarın neden yaratıldıklarını sorgulama durumudur.
kendimi bilmem ama, hastalığını iyileştirmek için dünyaya gelen insanlar kadar zavallı * insanlardan olmak çok zor bir şey olmalı.

- doktor bey neyim varmış?
+ rahminizde bir problem var ama hamile kalırsanız geçer, ameliyata gerek kalmaz.
- hamile kalınca geçecek diyorsunuz. kesin mi? benim beş çocuğum var ve zor geçiniyoruz zaten.
+ tabi ki hanımefendi. bilimsel gerçektir bu. *
sizleri bilemiyorum yoldaşlarım lakin ben hayatımı şekillendirmek, davranışlarımı ortaya koymak vs vs için gelmiş olabilirim. 21 yılımın 21 i de bunu düşünmedim tabi doğar doğmaz bu düşünülür mü hiç başka derdim yoktu. bi kaç aydır düşünüyorum işte. neyse düşünüyosak varız. *
dünyanın tek amacı hayatta kalmakmış arkadaşlar koşun gelin lan. ha pardon bir de sikişmekmiş.

dünyaya neden geldiğimiz zaten net bir şekilde bilinir. amacın dışına çıkınca tabi bu sikişken beyinlilerin yaptığı gibi sonra durup düşünüyorsun neden geldiydik lan biz dünyaya hı ??

ünlü olmak veya bir uğraşta bir alanda başarı sağlamak hırs ve aziminden dolayı tebrik basılmakta değil dünyanın sırrı. dünyanın sırrı dünyanın olmadığı yerde. dünyanın içinden dünyalık düşününce göremiyorsunuz tabi.
he bu arada uzn lafn ksası. * * *
aborjiniler mesela dünyaya gelme amaçları onlara net bir şekilde bildirildiğinden dolayı mesela (!) islamı seçmişler ve allaha cool'luk etmişlerdir. dinimiz amin