bugün

hint, arap, afrika ve uzakdoğu kızları kategori dışarısına itildiğine nispeten doğru olabilecek önerme.
Rus'un evcilleştirilmiş versiyonunu beğenmeyen türk erkek topluluğu.
kesinlikle yalandır yalanın babasıdır tamam en güzel değildirler de en çirkin de değildirler.
her milletin içinde çirkin, orta güzellikte, güzel ve çok güzel kızlar olduğundan, saçma görünen genelleme.
çinli kızları görmemiş kişi söylemi.
(bkz: bsg)
götten sallamanın en güzel örneğidir. bir de (alllah ım günah yazmasın) aborjin kızlarını görmemiş insan söylemi.
bütün genellemelerin yanlış olduğunun adeta kanıtı genelleme.
"helal olsun bu önermeyi yapan bütün ulusların kızlarını görmüş kıyaslamış" dedirten ilginç bir önermedir.
sorararım sözlük kime göre? neye göre?
küçük pipili kişi söylemi.
Yalan.Madem öyle özgü NAMAL nedir he? (bkz: atma recep din kardeşiyiz)
türkan şoray,filiz akın,gülşen bubikoğlu,hadise,tuba ünsal,hülya avşar,nurgül yeşilçay vs vs daha birçok isim yazabilirdim,ama en çirkinleri türkmüş sıralamaya ne hacet !
dediğim saçma sapan konu başlıgı.
ayıp, günah ve yalan olan tümce.
(bkz: tüm türk kızlarını gördün mü aga) denilesi durumdur. Her ırkta güzel, normal ve çirkin insanlar vardır. Bizim 'ıyy tu kaka' dediğimiz kişi bir başkasına çok hoş gelebilir. Bu yüzden yanlış bir genellemedir.
beceriksiz birinden duyulabilicek kendine göre anlamı büyük olan bir söz...
yanlış bir tespittir. en çirkin kızlar asya ülkeleri kızlarıdır.
yabancı kızlara düşkün türk erkeklerinin uydurmasıdır,maksat bahaneleri olsun.
doğrudur.
elin rusu, ukraynalısı bebek gibi taş bebek,
görünen köy klavuz istemez,
bir de erkeğine o kadar bağlılar.
türk kızı mı hem çirkin hem de kaprisli.
sözlüktekilerden belli olmuyor mu?
dünyanın en sapık erkeklerininde milletim erkeğine reva görüldüğü düşünülünce varsın en çirkini ben olayım diyecek medeni ruha sahip, anadoluluğunu gizlemeyen, anadolu gibi gizemini ve cevherini içinde saklayıp, yalnızca zeki olanların farkedebileceği güzelliğiyle övünen yurdum kızlarının çirkin olması mümkün müdür?
annen çirkinse tüm türk kızlarının günahı nedir diye düşündüren hedehödö.

tesbit şeysi : sözlükte kız avlamaca başlıklarına bir örnek.

yıllar sonra gelen silinme sebebi güldürse de çalışan moduma sevgi beslememe sebep olmuştur. *
dedirten... sözlük formanını s*kip beni delirten yazar deyip iç geçirmiş zannımca. *
kernele de selamlar bu arada. her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa.
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
(bkz: bu dahil)
türk toplumuna güzellik katan türk bayanlarının güzel olmadığı sanrısıdır.

zaten bunu iddia eden türk erkekleri olduğundan ciddiye alınmamalıdır.

şöyle ki; türk erkekleri genelde esmerce, kıllı, yassı kafalı, kısa ya da orta boylu ve bamya penisli oluyor.

fazla söze gerek var mı?
allahına kadar doğrudur. her türk kızı saçı kırmızı olmadıkça çirkindir. bu düşünceler kızların yüzüne bakmadığı bir eziğin kafasından çıkıyor. kızlar çok çirkinsiniz.
iş bu entry salt eksi oy amlak için yazıldı.
yumurtanın çıktığı kabuğu beğenmemesi durumudur.(Eğer Türk bir anneden doğduysa tabi)
aşağı yukarı benimde dahil olduğum her türk erkeğinin aynı ülkeden bir türk kızına aşık olduğunu hatta sapıttığını gözönünde bulundurursak saçma ciddiye bile alınmaması gereken söylemdir.ya da hepimiz çirkin kızlara aşık olmuşuzdur ve böylece bana büyük ayar verilmiştir.aslında kendime ayar vermiş olurum.