bugün

hiç şüphesiz ki vatan ta ta ta tan dır.
tum reklamlardan haberdar olan yazar soylemi.
uludağ limonata reklamlarıdır.
"var mı nazooo gibisi, daha iyisi meyvenin kendisi" gibi sıradan bir slogana bel bağlayan, boyadığı bardakla içimizde neler yaptığı konusunda tedirgin eden, toz içeçek markasının reklamıdır. bir de "dabi dabi mısır çereziiiiiii" sloganıyla bu çerezi bu reklamdan sonra kim yer ki dedirten çerez markasının reklamıdır. lakin bir tren yolculuğunda ufacık bir çocuğun bu sloganı mırıldandığını duyunca, gerçekten de reklamın iyisi kötüsü olmuyormuş demişimdir.
şüphesiz ki banka reklamlarının hepsidir.
nazo adlı sikimsonik içeceğin reklamıdır.
var mı nazooooo gibisiii?
kesinlikle falım reklamlarıdır.
garanti bankasının tavuklu köpekli reklamıdır. izledikçe kendimi aşağılanmış gibi hissediyorum.
Limonataaaa cappy den mis gibi annem yapmış gibi limonataaaaaaa aloooooo limonataaaaaaaa.
(bkz: teb bankası reklamı)

selahattin karakterinin tebtiriripted riptipteb demesi.
arda'yla paris'in defacto mudur ne karın ağrısıdır. o işte.
Hülya Avşar Odeabank Reklamı

' nasıl yani ben de herkesle aynı hizmeti mi alacam '
sinir bozucu diye buraya yazılıyorsa amacına yeterince ulaşmış olan reklamdır.
çaykur türkiyenin gerçek çayı buduuur ! ne zaman tv yi açsam karşıma bayık bir sesle müslüm baba çıkar ve bunları mırıldanır. *
Düşünmeye bile gerek yok. en sinir bozucu olanı 118 reklamıdır. Resmen hayattan soğuttu Türk milletini.
didi midir dodi midir var ya bir soguk cay reklami o iste. Sivesini, agzini yüzünü s.ktigimin kadini ya resmen ruh emici gibi hayat nesemi aliyor. Kadini ele gecirsem bgazini kesecegim. O nasil ses tonu ya. Ordaki dis ses de gel beni parcala diyor. Teyzem didi biz yaptik. He amk aferin cok iyi yapmissiniz. Bravo.
11880 ve türevleridir.
ulan hatırlamak bile istemiyorum !
gülse birsel'in oynadığı reklamlar. şahsen bende kendimi sikme isteği uyandırıyor.
Dişi fırçalayıp tükürüyorlar ya çok iğrenç.
siyasilerin kendi kendilerini reklam etmeleri.
Uludağ limonata.
bingo reklamı hani şu goncalı olan. yemin ederim tiksindim artık.
kesinlikle didi reklamındaki karının anırmasıdır.
"Yapamam ellerim yok ki" diyen, dünyanın en sevimsiz ergenine sahip tefal reklamı.
tabii ki de ;

-"doğanay liğmonaataaatataa , taağ ta ta ta ta taaaağğ tağ tağ tağ taaaaaaağ"