bugün

sonra dünya halkının %bilmem kaçı tanrıya inanıyor.bu kadar insan yanılıyor olamaz deniyor.buyrun efendim herşey ortada.
aslında müslümanların en büyük sorunu başka dinlere inanan insanlara saygı ve hoşgörü göstermemesidir. belkide insanlar bu yüzden ineğe tapıyordur.
ışıl ışıl zeka sahibi yazarın bir çırpıda çözüme bağladığı tanrının varlığı/yokluğu meselesine son noktayı koyan müthiş teorisi. alkışlıyorum.

(bkz: inek varsa tanrı yoktur)
(bkz: tanrı ineğe inanır mı)
(bkz: ineklerin konu hakkında görüşünü sorduk)
saygı görmek için saygı duyulması gerekir.
(bkz: he la)
marifet kutsallık adamak ise eğer, bir müslüman olarak ben dünyada yaşayan tüm mahlukatın kutsal olduğuna ve onların bize allahın emaneti olduğuna inanıyorum. yazarın bahsettiği hindistan yarımadasında ki hindu gelenekleri ise eğer, onlar sadece ineğin değil pek çok hayvanın bir tanrı nın simgesi olduğuna inanırlar. maymun fare kobra vb. ler ilk akla gelenler. fakat "- oha adamlar ineğe tapıyor la, muhahah" dan daha fazla söz lazım bu durumu anlatabilmek için. hinduizm gelenekleri olan komple bir inanç sistemi ve hindu sayısı da yaklaşık 1 milyar iken daha saygılı olmak lazım.
(bkz: oda bir şey mi)
benim lan o..

gayet normal bir sey.. bi kere nimet kutsaldir olm.. hayvani yerken iyi.. saygi duymaya gelince.. "aaa inege bak!".. ayip lan.
konu inanç olduğu için çok çeşitliliğin varlığı inkar edilemez saygı duymak varken onu da islama ya da monoteist dinlere saldırı amaçlı kullanmak ilginçtir acil şifalar dilenir.
dünyamızda saygısız varlıklara insan deyen hatta onlara yazarlık ünvanı verenler de var. buna ne deyeceksiniz!!
güncel Önemli Başlıklar