bugün

bickin ulkucu delikanlinin ocaga gidip tekbir getirmedigi icin ust mertebeden isittigi azardir. oysa bir tekbir getir bir sokak ortasinda ulu yoksa bu vatani kimler kurtaracak. bu arada kursat ocaga gitmeme sebebi sonunda bir is bulmus olmasi olabillir bu sekilde artik serserilige paydos demistir belki de..
sonucu falakayla bitmesi muhtemel cümle.
halı sahada maç vardı reis oradaydık.
he iyi bari ters birşey olmasın da hani kazara gaste*okursun, bir iki dergi karıştırısın aman ha bunlar bizim bünyemize ters.
kürşat gibi önemli bir şahsın isminin böyle bir başlıkta kullanılması manidar.
-dün ocakta göremedim seni kürşat
+allah razı olsun reis
-olum allah razı olsunu burada kullanmayacaksın, bir övgüye mazhar olduğunda ya da benzeri durumlarda kullan bunu, bu tip durumlarda nedenini beyan edip alacağın cevabın akabinde eyvallah diyeceksin.
+eyvallah reis.
-ama böle olmaz elini kalbinin üzerine götürmen lazımdı daha dün çalışmıştık bunu halbuki!
+allah razı olsun reis.
-bak replikleri hep karıştırıyosun yarın bi daha gel çalışalım bunların üstünde.
+eyvallah reis allah razı olsun. söz konusu vatansa gerisi teferruatdır.
-bak siyahta giyinmemişsin hem. lütfen sektirme bunları. biliyosun söz konusu vatansa...
+allah eyvallah olsun razı reis..ulan gene karıştırdık..el..kalp..neyse söz konusu vatansa..
-dün ocakta göremedim seni kürşat
+sınavlarım vardı ona çalışıyordum alparslan abi
-tamam kürşat sınavlar önemlidir ama sataşacağımız ve dalacağımız adamları belirlemek daha önemli bence, misal dün mehmet arkaşın saçı uzun, küpeli iki tane denyo görmüş sizin okulda, bunlarla ilgilenmen lazım kürşat, olmuyor böyle olmuyor..
(bkz: cuma gunu seni camide goremedim muharrem)
(bkz: dün gece seni yatakta göremedim karıcım)
(bkz: kürşat sen mi osurdun)
(bkz: kursat sen bizim herseyimizsin)
-dün ocakta seni göremedim kürşat.
-elektirikler kesikti.