bugün

akıllara gelmiş şahane tespittir. evet.
harika ötesi tespittir. evet.
yine akıllara gelen tartışmaya açık tespittir.
yine gündeme gelmiş haklılık payı olan tespittir.
(bkz: piercing yaptıran kız orospudur)
dövme ve orospuluk. bu nasıl bir düşüncedir azizim. insanlara orospu demeye yer aramanın dibini yaşıyorsunuz galiba. kız geziyosa orospudur, alışveriş yapıyosa orospudur, makyaj yapıyosa orospudur, bakımlıysa orospudur, topuklu giyiyosa orospudur. ulan kızlara orospu demek iÇin yer arayan cinsiyetiyle adam olduğunu sananlar siz gerÇekte ne kadar ADAMSINIZ!?
katıldığım önermedir. bir kere elin adamına orasını burasını açıp dövme yaptırıyor. düzgün bir kız niye dövme yaptırsın. asiliği yoldan sapmışlığı burdan belli uzak durmak lazım bunlardan.
%100 yanlış önermedir.
önermenin dibine vurmak, bence seksi.
saçma. 2 tane dövmem var şahsen, ayrıca annemde de var babamda da bu bizi ailecek kötü mü yapıyor yani?
dövme yaptıran kız orospu değildir dövme yaptırmayan kız da orospu değildir bilahare ege bi göl değildir.
s.demirel *
o zaman dövme yaptıran erkekte travestidir.
(bkz: göbeğine piercing yaptıran kız verişgendir)
bu şekilde düşünen kişide o zaman orospu çocuğudur.
valla bir kadın için orospu kelimesini kullanmak çok yanlış kim olursa olsun fakat tanıdığım bütün dövmeli kızlar hep böyle bir aykırıydı hep böyle ben özgürüm istediğimle yatıp kalkarım modundaydı yalan yok.
nereye yaptırdığıyla alakalıdır. omzuna, bileklerine, kollarına falan yaptırdıysa yaptırır yani ama herkesin görmesi gerekmeyen bir yere yaptırdıysa öyledir. sonuçta kadın dövmeci görmedim dövmecilerin hepsi erkek. ben bu halimle öyle yerlerime yaptırmam.
Bikini bölgesine yaptırmışsa hafif yollu olduğu aşikardır ama omzuna falan yaptırdıysa o kadar abartmaya gerek yoktur.
diyenlerin kafasına o kızlar düşsün dediğimdir.
evet doğru önermedir, ama hepsi değil, sadece yaptırmayan kız kadar.
Koluna falan yaptırırsa sorun olmaz da başka yerlerine yaptıranlar oluyor onlar orospudur bence.
halkımızın bilinçaltında yatan önermedir.

baktığın zaman, dövmeciye giderek utanmadan orasına burasına dövme yaptırabilen birisinin namusundan şüphe duyanları da ben suçlayamam yani.

ayrıca yapanın da suçu vardır.
bütün dövmeciler falakaya yatırılmalıdır bence.
tamamıyla yanlış önerme. Dersane hocam da vardı orospu da değildi coğrafya öğretmeniydi.
Saç uzatan küpe takan erkekte ibne zaten. Lafa bak ya.
başlık:dövme yaptıran kız orospudur.
yorum:gün geçtikçe doğruluğu artarak devam eden önerme.
yer:türkiye
tarih:30.08.2013
(bkz: türkiye ye dair iç burkan detaylar)
başbakan eşi'nin kaşlarının da dövme olduğunu bilmeyen şey tespiti.
ahahha.