bugün

istediğim insana dönüşmektir.artık duygular körelir sadece beyinle haraket edilir.
istemediğin insan olmaktır.
kendimden çok tanıdıklarıma verdiğim değerler, ilgiler için pişmanım. güvendiğim insanlar arkamdan bıçakladığı için artık bir şey hissetmiyorum, bir şeyler için çabalamıyorum. sonunda akıllanıp kendim için bir şeyler yapmaya başladım. tekim artık, bir tek ben varım, tanıdığım. zamanımı boş insanlar için harcadığım için üzgünüm. en kıymetli şeyim ise zamanım. tükeniyor her geçen saniyelerle birlikte. insan düşünce daha güçlü olurmuş derler, evet öyleymiş. ayağa kalktığında bu sefer daha sağlam adımlar atıyorsun. hayatından belirli bir zamanı kaybediyorsun ama geri dönüş için geç değil. kafa toparlamak en zor şey şu hayatta. kafanı bozma, dağıtma. çünkü bunu da yaşadım. toparlanması güç alıyor. hala da toparlanmış değilim.
Yaklaşık iki senedir içinde bulunduğum durum.

Sebebi yaşanmışlıklar degil yaşanmamışlıklar.
bu hale getirenler utansın.
Asla öyle bir insan olmadım vicdanım ön plandadır.
istediğim insan psikolojisi.

Güçlü bir hedefte etkili ve azimli verim alabilmek için duygulardan arınmış olmam gerekiyor.
Kendi adıma yazıyorum...
Başak burcuyum. Dıştan sürekli duygusuz biri olarak görünürüz ama içimizde aslında ne güzel duygular barındırıyoruz. Sadece insanlardan uzak tutuyoruz bu güzel duyguları. O yüzden insanları tanımadan etmeden duygusuz demeyin yada yargılamayın.
hala başınıza gelmemişse hem seviniyor hem de sizler için üzülüyorum.
Bu ülkenin insanlarının bana yapmış olduğu en büyük kötülüklerden biridir.

Birine iyi bir şey söyleyesim gelince içimden “nasıl olsa seni pişman edecek, söylemeseydim diyeceksin siktir et” deyip vazgeçiyorum.

Kendimi korumak için duygusuz bir yaratığa dönüşüyorum.