bugün

bir dışa vurum cümlesi, yıllarca cambaz a baktan bıkmış insan söylemi..

ispanyollar ın 3f sine, ben türkiye de 3m diyorum. 'meclis, maç, magazin' topluluğumuz bu şekilde uyutuluyor.. bütün gayretle kaçılması gereken bu olguları onlar gibi bilmediğin zaman asosyal, duyarsız oluveriyorsun..

meclislileri, maçcıları, magazinselleri beğenmeyince taşlamak, beğenince ise yeterince ululamayanın vay haline... ülkenin en büyük haini..

milli duyarlılığımız, işsizlik den, yoksulluktan, ahlaksızlıktan, imansızlktan falan ibaret değil de, milli haysiyetimiz en güzel lafı bizimvekillerin koyması, en güzel golü topçumuzun, en güzel kadına da topçumuzun koyması olmuş..

elbet durum adam taşlamayı, dövmeyi yani şiddeti getirecek hal böyle olunca.. iki tane lise maçında dahi, burası bilmem ne analolu teknik meslek lisesi, burdan çıkış yok demek, topluluğa bağlılık...

yanlış yolda doğru kişi olamayacağını, olan doğruların da yoldan çıkmazsa o yoldan felakete gideceğini düşünüyorum. islamın, hakikatin yalnız parıltısını alıp, insanları felakete sürükleyenler, bilmez mi ki, bir yapı yapamıyorsan bari yıkma...

yapılan yanlışları birdoğruyla bertaraf edemiyorsan neden yanlış yaparak berbat etmek yoluan gidiliyor..