bugün

https://www.change.org/p/dursun-başkan-yanindayiz

fikri hür, vicdani hür gerçek galatasaraylılardır.

dursun başkan galatasaray'ın iyiliğini isteyen bir başkan. ünal aysal gibi büyüyeceğiz diyerek riskler almadı. bu takımı dünya devi yapayım derken işler yolunda gitmedi, iflasa sürükleniyor.

dursun bey kulübün bu zor gününde kucak açtı takıma. takım için çalışan, emek verenler yaranamıyor. adam yakışıklı değil diye istemeyen galatasaraylı bile gördü bu gözler. yahu ben transfer de bu kadar iyi başarılara imza atan bir başkan görmedim. poldi, denayer, linnes, donk bonservisleri olsun, takıma kazandırdıkları olsun transfer başarısı. tek hatası groskroyz ve hamza'ya güvenmek oldu. varsın olmasın hatalarından dönmeye başlıyor, seneye galatasaray'ı şahlandırmaması, şampiyonluğa oynatamaması için hiçbir engel yok. fenerlilere bakmayın, dursun başkan da küsüp gider ise iyice tarumar olacağız.
330 olamayacak grup öyle takılırlar kendi kendilerine klübe başkan veya başkan adayı olmak zaten ben takım iÇin Çakışmak istiyorum demek bu bizde bitmeyen mantık hatası burada da işliyor adam zaten olması gerekeni yapınca '' Çalışıyor ama ya '' cümleleri. Sen Galatasaraysın kusra bakma da bu ligde gidip beşinciliğe oynarsan pes artık takım da sorgulanır yönetim de Çünkü herkes gider Galatasaray kalır.