bugün

namus bacak arasında değilmiş, orospuluk beyindeymiş vs.
bunları diyenlerin de genelde,

dekolte giyip sürekli arasını kapamaya çalışanlarla,
mini etek giyip bana bakıyorlar diye rahatsız olanların aynı kişiler olması gerçekten komik.
sende rahatsız oluyorsun işte, onu giyerken kendini sergilemek dışında başka hangi amacın olabilir ki?

sonrada diyor makyajlı bez bebeklerimizden biri, modern olun ben istediğimi giyerim senin bana bakmaya hakkın yok!!
ulan işte bunları kendini göstermek için giyiyorsun, baktın mı da keko, abaza.. oluyorsun. bi siktir git.
türkiye lan burası, burada çakma batılılaşma var .mına koyim biraz gerçekçi olun.
namus bacak arasında değil diyenlerle evlenmeden olmaz diyen kişilerde aynı.
hadi oradaki zarla ilgili değildi?
ama işte toplum onlara kötü bakıyor.
ulan toplum sensin işte, sende onlara öyle baktığın için yapmıyorsun bunu.
her neyse.

bu tip hanım kızlarımızla durex, sallamıyoruz sizi diyerek çok güzel dalga geçmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=XTi_sROCTz0
insan bazı şeyleri kendi için yapsa da dış görünüş ile ilgili fiziki şeyleri toplum için yapar. beğenilmek hoşlanılmak insan için haz veren şeyler olması özellikle insanı dış görünüşüyle daha fazla gösterir. ha bir şey yapıyorsan bunu gizleyerek yapmamalısın. dekolte giyen bir insan neden dekoltesini aynı anda kapatmaya çalışır. hani bu sifon çekme gibi bir şey midir. sıçtım sifonu çekeyim bari olgusu kadar basit değil. zaten kendi edinilmiş olgunu örtmeye çalışmak ilgi çekincede topluma bok atmak türkiyede ki hanımların ve bayların olağan özelliklerindendir. türkiyenin arada kalmışlık durumu bu gibi sonuçlara gebedir.
ne doğulusun ne batılı. ne gelenekçisin ne modern. ne o tarafsın ne bu taraf. sonrada ''ay bana baktı sapık.'' olmaz o işler öyle anacım.