bugün

çok farklı bir boyutu olan, erkeğe (özellikle de kadından küçükse) anında yapay bir olgunluk sağlayan, şöyle kabasından bi 10 yaş katan, daha duygusal ve ağırlığı olan bir ilişkidir.
işsiz, parasız ve evde kalmış ya da çapkın erkeklerin sosyal aktivitesi olabilr.
hiç evlenmemiş kadınla aşk yaşamaktan farkı yoktur. bende bile böyle kafa yok siz nereden buluyorsunuz arkadaş. evet.
bir dönem yaşadığım ilişki. ha 18 yaşında oğlu olduğunu öğrenince uzadım ayrı, götü kestirmenin anlamı yok.

(bkz: yusuf yusuf)
hayatın 8 boyutlu olduğunu gösteren olaylardan biridir.
evli ve çocuklu kadın ile aşk yaşamaktan daha vahim durum değildir.
güzel bir duygu, olgunluk döneminin meyvesi denilebilir.
harika ötesi bir aşk yaşantınız olduğuna delalettir. yaşanmış ve tarafımdan yüzde yüz onaylıdır. bu kadın türünün telefonunda 5k mesaj yüklü değildir , sikik kıskançlık krizlerine girmez , olgundur saçma salak olaylara trip yapmaz , erkeğin beklentilerinin farkındadır , plan yapmaz akışına bırakır , ilişkiye belli bir yön vermeye çalışmaz , ilişkiyi sorgulamaz , tartışmalar ardından facebookta göndermeli parçalar sözler paylaşmaz , yaşadıklarınızı başka kadınlardan dinlemezsiniz , saçma salak duygusal krizlere girme yaşını çoktan geçmiştir , seksin anlamını bilir , tecrübeleriyle patates çuvalı modelinde uzanmaz , bir anne olduğu için fedakarlığın ne demek olduğunu bilir , yaptığınız tüm fedakarlıklar için size şükran duyar size bunları yapmalısın tabi ki gibi kezban modeliyle yaklaşmaz , sorumluluk almanın gerekliliğini bildiği için her şeyi sizden beklemez , gerektiğinde sorunları anlamadığınızı fark eder ise saçma salak yollarla sizi rahatsız etmez, çoktan birey olduğu için tüm sıkıntıların konuşarak aşılabileceğini bilir dertlerini , endişelerini anlatır , neyin var dediğinizde yok bişi ! tarzı bir cevap almazsınız . aslında türk kadınıyla bir ilişki yaşayacaksanız seçebileceğiniz tek kadın türü budur. ben daha fazla ekşın istiyorum diyenler için evli ve çocuklu kadın tercih edilebilir.