bugün

cuma akşamı hangi bara girsem, hangi gece kulübüne uğrasam sahipleri tarafından söylendiğine şahitlik ettiğim cümle..

bu konuya dönücem ama öncelikle şunu merak ediyorum. dtp kapatıldı diye neden evinize saklanıyorsunuz?? neden götünüzün bir ismi sürekli haykırmasına izin veriyorsunuz? yussufffff.......

yani ne olur o gece bibber gazu yeseniz veya en fazla bir patırtı arasında kalsanız? siz bu ülkenin iyi gün dostları mısınız?

tabiiiii... sizin canınız kıymetli, siz çok önemlisiniz bu ülke için. sevgilinizin memelerini koklayarak televizyon izlemek varken şimdi ne işim var benim dışarılarsa diye düşünüyorsunuz!

o gece zaten çıkmıycak olanlara için bi lafım yok. dtp kapatılınca telefona sarılıp "handecim sakın çıkma bak bugün bak dtp kapatıldıııııııı, peki muarremcim sen de sakın çıkma tamammmuuuuuu, kesin olaylar çıkar şimdi diyen hanım evlatlarına kızıyorum..

gelelim asıl konuya.. ya biri de çıksın söylesin ya. cuma değil de pazartesi kapatsaydılar bu partiyi, türkiye bölüncek miydi? ya kriz nedeniyle anası ağlayan turizmcilere bu yapılmasa olmaz mıydı? bomboştu ya her yer.. ühühühühhühühühühühüh
(bkz: nolurdu sankiiii!)*
(bkz: bugün dtp i kapattılar çıkmasaydın keşke)
(bkz: bara gitmek için biber gazı yemek)
(bkz: bara gitmeyen hain vatandaş)