bugün

Türkiye de solcu olarak tanımlanır ancak kendi kürt milliyetçileridir.ayrıca iple, plakayla oy verilerek meclise giren bir partidir.

(bkz: meclise pkklının girmesi)
ben türküm diyen herkes gibi ben kürdüm diyen zavallı insancıklar da milliyetçidir, ırkçıdır. dünyadan silinmesi gereken en önemli tinsel açılımlardan olan ırkçılık ve milliyetçilik ORTADAN KALKMADIKÇA özgürlük insan için mümkün olmayacaktır.
(bkz: kıyamet alametleri)
kürt milliyetçisi hatta kafatasçısı olmalarından ileri gelir. zira türkiye'de dtp'den daha ırkçı bir parti yoktur. kendileri bu konuda mhp'yi yaya bırakmışlardır.
güzel fantezi.

dtp'liler "herkes kürtçe konuşsun", "türkiye mozaik değil mermer", "beğenmiyorsanız bu topraklardan basıp gidin" dediği için milliyetçidir, hatta ne milliyetçisi ırkçıdır ırkçı. [yağlı ip atılır]

sabah sabah güldürdünüz beni allah da sizi güldürür inşallah.
neden olmasındır. çünkü milliyetçilik kötü bir ifade değildir. son zamanlarda anlam kaymasına maruz bırakılmıştır. ırkçılıkla aynı seviyeye getirilmiştir. unutulmamalıdır ki kemalist ilkelerde de "milliyetçilik" adından bir ilke bulunmaktadır. milliyetilik kültür korumaktır özüne sahip çıkmaktır. ama bunu yaparken karşıdakini rencide etmemektir, hor görmemektir.
güncel Önemli Başlıklar