bugün

(bkz: sanmayan var mı)

(bkz: ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı)
sorabilir miyim bu partiyi iyi niyetle destekleyenler neye dayanarak bunu yapıyorlar.çıkıp mitinglerinde abdullah öcalan'ı savunan,O'nu cıkarın bu terör bitsin diyen ve Türk halkına tehtitler savuran kendini bilmez dtp'Li vekiller bunu birde acık acık yapıyorken nedir bu iyi niyet sacmalığı.adamlar cıkıp Kürtlerin adını kötüye cıkarmıştır.su bir gerçektir ki Türkler ve Kürtler kardeştir.ülkeyi savaşa sürükleyen ve dağdaki şerefsizlerede gerilla diyen sempatizanlarsa bu kardeşliği bozmak isteyenlerdir.ve buda açık açık bellidir ki Kürtleri özelliklede gençleri galeyana getirip bir Kürdistan uydurmasıyla kandırıp savaşa,bir terörist olmaya sürükleyen dtpliler ve yandaşlarıdır.uyanık olun Türkiye Türkler'indir ve öyle kalacaktır.
'üstüne bastın ayağını çek' deme durumudur. pkk terörist örgütünün kurucusuna sayın diye hitap edecekler, terörist başının fotoğraflarını taşıyacaklar, pkk'lılara gerilla cart curt diyecekler ve biz onlara başka gözle bakacaz öyle mi? akla beyaz arasındaki fark neyse dtp ve pkk arsındaki fark da odur.
yanlistir. sanridan ote gercektir cunku.

meclise milletvekili olarak soktuklari iki bayandan birinin teror sucundan icerde yatmis, digerinin de esinin daglarda olmasini da hesaba katarsak bu gerceklik katmerlenir.
2+2=4
3-2=1
3*10=30
pkk+terör=dtp
parti çalışanlarının pisliğinden dolayı ''sanmak'' kelimesinin fazla olduğu düşünce. biz nasıl kendimize yakın bulduğumuz partiyi destekliyorsak, bizim için faydalı işler yapacaklarına inandığımız için, dtpyi aynı düşünce ile destekleyen temiz kalpli ve gerçek yüzlerini bilmeyen insanlar da var. ''ne de olsa onlar da kürt, ne istediğimizi bilirler'' deyip veriyorlar oylarını. her kürt insan teröristtir diye düşünmek de yanlıştır. asıl nankörlük eden partidekiler. (burada bana cevap vermeyin,kendi düşüncelerinizi yazın, unutmayan olmayın, unutun gitsin)
(bkz: görünen köy kılavuz istemez)
Dtpyi pkk ile ilgisinden ötürü pkklı saymak. Meclisteki Ahmet TÜRK ve tayfasını birer terörist ilan etmek. Pekala ya bunları seçenler? Hukuk'u heppimiz biliriz. Suçluya yardım ve yataklık eden herkes suçludur ve asıl suçlunun suçunu işlemiş sayarız. Bu bağlama ile kabaca bir oran çıkarırsak türkiye vatandaşı sayılan 2 milyon silahsız terörist vardır.

Edit: Türkiye nüfusunun 10 milyonuna denk gelen kürt kökenli vatandaşlarımız oldugu malumdur. Bu 2 milyon teröristin geri kalan 8 milyonu karalamasına müsade etmemeli.
kuyulardan tank, tüfek, kemik çıkarken 'acaba' diyenlerin pek de çabuk doğru kabul ettiği sanrıdır.
pkk yı terör örgütü olarak kabul etmemekte ısrar ettiği için gayet mantıklıdır.
her mitinginde yasadışı sloganları arkası arkasına sıralayan, alakası bile olmayan yerlerde "öcalan öcalan!!" diye salya sümük bağıran topluluğu gördükçe yavaş yavaş bende de oluşan kanı.

abicim madem öyle değilsin demokratik ortamdan medet umacaksın, dağdaki ölüseviciden değil. adamların bir boka yaramayacağını, zarar getirdiğini artık talabani, barzani bile kabul etmeyi başladı sen daha neyi savunuyorsun? kimden yanasın?

güven olmayan yerden hayır gelmez. güvensizlik ortamının yılmaz savunucuları da bu kitle olmuştur artık..

yazık...
apoyu savunanlar, suçlu olmuyor da, apoyu savunanlara pkk lı diyince milletin meclisindekine hakaret oluyor. vay anasını sayın seyirciler. ötesi berisi, sanması, galibası yoktur efendim. sanmıyoruz eminiz!!!
durumu sanrı sananların göremediği gerçektir. bunu bizler sanmıyoruz dtp bizlere gösteriyor... pkk için terör örgütü dememeleri, pkk ile paralel adımlar atmaları, mitinglerinde molotof kokteyllerinin, taşların, sopaların etkin rol alması, şiddet seviyesinin doruklara ulaşması ve parti sempatizanlarının yüzlerini kapaması da kıstas oluyor bizlere...
(bkz: uludagsözlük türkiye ilköğretim şubesi) mensubu insancıklarımızın gerçekleştirdiği eylemdir.
çok da yanlış olmayan bir düşüncedir.
şimdiye kadar düzenledikleri her mitinglerinde apo posteri, pkk bayrağı eksik olmadığından doğru sayılabilecek önermedir.
sadece sanmak bir hüsnüniyet belirtisidir. bu partiye oy vermiş yaklaşık 2.1 milyon seçmen yine en büyük kötülüğü takım elbise giymiş ve bir şekilde meclise girebilmiş bu pkk yardakçılarından görmüşler ve göreceklerdir.
(bkz: tbmm de kürtce konuşanları kürt sanmak)
ismail beşikçi'nin yanında durmayan bütün partiler düşünüldüğünde bütün partilerin sempatizanları için söylenebilecek gayrihukuki sanı.
gayet yerinde ve uygun bir düşünce şeklidir..
butun kurt kokenliler pkk li degildir. hatta kurt kokenli vatandaslarin akli basinda olan buyuk kismi da pkk nin onlara ne kadar zarar verdigini bildiginden lanet etmektedirler.
amma
butun dtp liler pkk lidir. cunku pkk ya alenen destek vermeyen adam zaten dtp li olamaz.
cani istediginde kanun kural tanimaz devletimin ise demokrasi kisvesi altinda bunlara goz yummasina akil erdiremiyorum. yakindan incelendiginde ozellikle dtp li kadin milletvekillerinin hepsinin ya kocasi yada abisi kardesi biseysi dagda askere kursun sikmaktadir. sonuc butun dtp liler istisnasiz pkk lidir.
yanlış bir sanıdır. çünkü bir sanı değil ayan beyan ortada olan düpedüz bir gerçektir.
dtp adlı partinin kürt sorunlarını ele almak yerine, aleni olarak pkk nın uşaklığını yaptığını göz önüne alırsak, bu önermenin doğru olduğu kanısına varabiliriz.
soyle dusunelim, ben amerika'dan nefret ediyorum, amina koyim bu kapitalizmin , serefsiz amerika, yankee go home, allah belani versin obama hosst pis herif diyorum, gidiyor amerika'da yasiyor, en buyuk sirketlerinden birinde calisiyorum. hayda oldu mu simdi ? dusunceme tamamen ters bir davranista bulunuyorum. e simdi dtp'nin gorusleri belli di mi guzel kardesim.sen de pkk'nin allah belasini versin diyorsun, su bu diyorsun sonra pkk lehine aciklamalarda bulunan partiye oy veriyorsun, sabri sarioglu'na bok atiyorsun sinir oluyorum.
(bkz: türkiye de iki milyon pkk lı olması)

(bkz: 29 mart 2009 yerel seçimlerinde dtp'nin iki milyon küsür oy alması)

iki milyon pkk'lı olması düşününce biraz saçma gelmektedir.
güncel Önemli Başlıklar