bugün

Tatlı ve samimi bir YouTuber. Videolarını severek izliyorum. Özellikle Mukbang videolarıyla tanınır. Şimdiden yolu açık olsun, başarılarının devamını dilerim.
görsel
görsel
görsel
görsel
Ekşiciler'in doktor olduğu ve onların sahip olamadığı konfor alanına sahip olduğu için alenen çekemedikleri obezite rahatsızlığına sahip olduğu için bari buradan vuralım zihniyeti ile enrty girdikleri, başarılı doktor ve youtuberdır. Neredeyse YouTube gibi zor bir ortamda kendisine 1 milyona yakın abone kitlesi oluşturmuştur, kendisine kiloları yüzünden aşağılıyıcı enrty girenleri ciddiye almaması gereken, yüksek ihtimal ileride YouTuberlık üzerinden kendisini eleştiren kitlenin hayatında ömür boyu bir arada göremeyeceği paralar kazanacak olan, muhtemelen benim gibi 1992 doğumlu olan, tatlı ve sempatik doktordur, benimde kanalına üye olduğum, 6 saat aralıksız konuşsa, hiç sıkılmadan dinleyebileceğim youtuber olur kendisi, candır canandır, severek takip ediyoruz kendisini.
Neden neşeli olmasınki iyi bir eğitim hayatı olmuş, kendisini geliştirmiş tıp gibi zor bir alanda başarılı olup doktor olmuş, onuda geçtim YouTube ile 1 milyon kendisini seven bir kitle edinmiş, bu adam neşeli olmasında kim olsun Allah aşkına, ve o artık ünlü biri.