bugün

arabası olan,evi olan,aylık geliri 3500 olan,gece hayatında saygınlığı olan,üzerindeki elbiselerini levisten başka yerden almayan,arkadaşları bilmem ne holding bilmem ne şirkez sahibi olan,akşam yemeğini kaşıbeyazdan başka biryerden yemeyen,yurt dışında üniversite eğitimi almış olan,hayatı boyunca istediği her şeyi almış,çocukken arkadaşı olmamış,özel okullarda yedi kişiden fazla olmayan sınıflarda eğitim görmüş bu yüzden de paylaşım kelimesinin anlamını bilmeyen,gençlik döneminde sokakta iki bira içenlere imrenmiş ama asla oturup içmeyen ve bu insanı doğru insanı buldum diye arkadaşlarına "beni parası değil kalbi ilgilendiyor" diyen hatundur.
Çok uzaklarda mutlu mesut yaşayan kızdır.
O kız olmak isterdim.
Mutluluğunun daim olmasını istediğim kızdır.
Var öyle şanslı iyi erkekler.
Bulduğunu zannediyordur.
ne istediğini bilen biridir ve baktığını görebilme kabiliyetine sahiptir.
Hala doğru insanı dışarıda arayan kumral saçlı uzun boylu hanımlar varsa, dışarıda aramalarına gerek yok. Çünkü şu an evdeyim. irtibat içim mesaj lütfen. Teşekkürler.
O kız kesin üç gündür yazıştığı kişiye pozitif dönme kararı almıştır.
“Levisten” i okuduktan sonra tüm ciddiyetimi kaybettiğim başlık.
Onu buna saldıracağınıza önce levis’ı okumayı öğren. Bırak kim kimi buluyorsa bulsun, kafanı daha geniş ufuklara açmanı öneriyorum. Basit yeraltı edebiyatınızdan bıktık.
Ben değilim.
çok üzgünüm ama aldanan kızdır.
hayatı pembe görür o sıralar, arkadaş muhabbetleri arasında " bence her erkek aynı değildir ya " görüşünü savunur.
Ha belki yanılmayan çıkar, ne mutlu ona
Böyle bir erkek arkadaşım olsaydı kesin dolandırıldığımı düşünürdüm. Çünkü bünyem alışkın değil.
sempatik ve gülünç olur göğsünü kabartır ve kız gruplarına nispet yapar.