bugün

var öyle tipler itesim gelyor.
anında sırtına this is sparta tekmesi vurularak otobüsten atılması gereken tiptir.
ibnedir belki ne malum.
dün başıma gelen hadisedir ve yanındaki oturan kişi gerçekten güzel bir kız ise insanı hüzne boğar.
cam kenarına geçmek istemiştir.

paranoyak mısınız ulan?
insanı çeşitli düşüncelere iten eylem. genelde ben yapıyorum bunu. yanından kalktığım kişi de aval aval bakıyor öyle. lütfen kalkma otur der gibi ahaha. şimdi o ezikler düşünsün deyip kalkın.
ağır hakarettir.

sırf bu yüzden adam bıçaklayıp, 3 sene yatan amcamoğlu var. bize ters gelir. adamı götünden bıçaklarız.
ister istemez üzer insanı. bundan sonra sonra yapılması gereken hareket koltuğa iyice yayılmak ve iyi ki yanımdan kalktın , rahat oturamıyordum , bende senden rahatsız oluyordum mesajını vermektir.
ter kokarsan kalkar gider tabi.
kalkıyorum gel gel rahatına bak.

in lan aşa g*t.
Ağzı kokan ve kötü bir parfüme sahip olan bir fakir olmanızdan kaynaklanır. Gerçi dolmuşa binen her halükarda fakir orası ayrı.
Sizde bir sıkıntı yoksa ( taciz, kötü koku vs ) , kalkan kişinin ibne olduğunu gösteren durumdur. Evet.
valla bende oooh be gitti amına koduğum tepkisi oluşuyor. ulan o kim ki yanımdan kalktı dite tribe gireyim ahah.