bugün

Oğlumun gemisi olsun onların doları olmasın zihniyetidir.
ergenlik belirtisidir diyeceğim ama ergenlerin kafası bile bu şizofrenik şeyleri düşünmeyecek kadar sağlıklı ve iyi çalışıyor.

allah şifa versin böyle düşünenlere.
http://alkislarlayasiyoru...in-1-dolar-dagitma-seansi

0.56. sn de görülen teröristtir.
Doları olanlara aptal aptal imalarda bulunacağına çekip gitse dolar 2tl'ye otomatikman düşecek zaten.

Her gün yeni bi gerginlik yaratmaktan zevk alan adamın sağmalığı.
Erdoğan, muhtarlar toplantısında ;

"Ekonomiyi çökertme gayretleri karşısında milli bir seferberlik içinde olmalıyız. Elinde silahı olan teröristle; elinde doları, avrosu olan terörist arasında fark yoktur" diyerek savcılara mesajı verdi.

şimdi bu ne demeyin..

bakın ne çabuk unuttunuz, geçen hafta cuma günü yayınlanan KHK ile savcılara "durumundan şüphe edilen kişilerin mallarına el koyma yetkisi" verilmişti.

Bakın buraya yazıyorum, bu tarih kayıt olsun. Pazartesi gününden itibaren her an TÜRKiYE de büyük bir şirkete, zengin bir iş adamının mallarına el konulabilir.

Suç ne mi?

yazıyorum ; "Terör örgütüne yardım ve Ekonomiyi çökertmek amacı ile faaliyetlerde bulunmak"

Oha yani demeyin, bu doların durup dururken neden tırmandığını sanıyorsunuz. Geçen hafta çıkan KHK ile KHK ile savcılara "durumundan şüphe edilen kişilerin mallarına el koyma yetkisi" durumu planlıdır.

hafta başından itibaren bu karar karşısında yabancı yatırımcı parasını türkiye den çekmeye başladı diye dolar hızla yukarı çıktı. burada amaç anayasa görüşmeleri sırasında "olur da bir farklılık olur meclisten anayasa değişikliği" geçmez ise parasal gücü olan iş adamlarını, sermaye piyasasına diz çöktürmek.

çünkü şuan RTE nin önünde ki tek güç para babaları olan iş adamları.

bunlara diz çöktüremezler se başkanlıkta olmaz, anayasa referandumu da.

pazartesiyi bekleyin ve bu yazımı hatırlayın.