bugün

evet azizim. ne yazık ki acı bir gerçektir. ergenlik desen bunlarda, sapıklık ve abazanlık desen bunlarda. bunlar böyle ise 10 nesli düşünemiyorum yahu. hepsi justin bieber sempazitanı adeta. acaba 10. nesil gelmeden sözlüğü kapatıp göçsek mi bu diyarlardan dedirtiyor insana bu kişiler. adamların işi gücü ergenlik ve sapık fantazi. buralar eksiden böylemiydi, sözlüğü çok bozdular çok. yahu azizimi, önceleri sözlükte entry girmek için bilgisayarın başına kravatsız, takım elbisesiz geçmez idik. geçenlerde bir kruvaze konyak açmışım, sözlükte entry ler girip, bilgi alış verişini icra edeceğim, birde ne göreyim, bir dokuzuncu nesil troll şu başlığı açmış;

(bkz: #15321502)

konyak boğazıma kaçtı az daha boğuluyordum monşer. bir an önce başka bir sözlüğe geçmeleri acilen teşkil edilmelidir efem. arz ederim.
genelleme yapmanın yanlış olduğunu gösteren tespittir. zira her nesilde troller mevcuttur. kişileri tek tek değerlendirmek daha sağlıklıdır.
doğal bir durumdur. eski trollere tepkili olan dokuzuncu nesil sözlüğün şu anki çöplük gidişatına zararlı ve terstir. yakında onlar da asimile olur.rahatlar herkes.
bu durumu belirten sekizinci nesil yazar. nesiller arasi catismaya girmeye gerek yok.
@2 ye katılmakla beraber sırf başlık sahibine ibnelik olsun diye.
(bkz: eskimiş yazarların sözlüğe zararları)
ziyaretçi ve çaylak modunda olanlar için "ben ne yapıyorum tanrım?" düşüncesine sevkeden, bununla birlikte doğruluk payı olmayan durumdur.