bugün

hede höde den başka laf bilmeyen trolümsünün yaptığı tespittir.
katılmak istediğim birliktir.

nesil düştükçe kalite de düşüyor. kendimden biliyorum. hehe
ırkçılık gibi bir şey.
(bkz: dnkyb)
hepsini toplasan 8,5 etmeyecek olan yazarlar birliğidir. dağılın lan!
bunun ayrımı yapmanız nesil farkları değil de kültür farkları ortaya konulmalı. eğer kendinizi üstün tutup ta oldukca seviyesiz, hiçbir bilgi gerektirmeyen, basit ve yüksek cinsel içerikli başlıklar acarsanız ozaman neslinizden şüphe ederim. ozaman çok ayıp etmiş olursunuz.
(bkz: polis yokmu polis)
üç beş yarak kafalı toplanmış ayin yapıyor .
9. nesil in kapasitesinin, kendilerinden yüksek olduğunu düşünen nesillerden oluşan, yazarlar birliğidir. 9. nesil yazarları kıskanmaktadırlar.
bazı dokuzuncu nesil yazarların kalbini kırmış olan yazarlar birliğidir. Gönlümü almanızı bekliyorum. incittiniz beni.
şiddetle katıldığım kampanyadır.

yazın beni.

bunlarla aynı çatı altında yazmaktan utanıyorum!
gülmekten katıldığım kampanyadır.
klişenin de kulağına su kaçırırım böyle de.

edit: gelin öpüüjem!
kurunun yanında yaşı da yakan yazarlar birliği...
yaptığınız eylem yasa dışıdır, size beş dakika zaman veriyorum, dağılın laaan!!!
Saçma bir birliktir. herhangi bir gruba karşı yapılan tüm önyargılar yanlıştır zira. x nesiline mensup bir yazarın ampul olabilme ihtimali ile 9. nesil bir yazarınki birbirine eşittir.
bu aşağılık dokuzuncuların topluca katliam edilmesi lazım.
Dokuzuncu nesil yeni bir yazar olarak, neredeyse en ön saflarda yer alacağım birliktir. Kalitesizlik, kör cahillik, askıntılık, ucuzluk ne ararsanız var. Açılan gereksiz, saçma sapan ve çoğu cinsel içerikli olan başlıklar yüzünden, okunması gereken yazılar ve başlıklar da güme gitmekte. Ne olacak bunun sonu, gerçekten merak etmekteyim.

Efenim sabaha kadar gurup kurup eksileyin, fikrim değişmeyecek.
Fazla tutunamayacak olan birliktir. Eski nesiller! Yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır... Postanede bankada doksan yaşına gelmiş memurlar gibi sakın kalkmayın e mi koltuğunuzdan... Neredeyse Örümcek bağlamış, bağnaz, zamana ayak uyduramayan nesiller mi diyelim size peki.. Yoksa tecrübelerinizi okuyalım bizler de birşeyler öğrenelim, paylaşalım, haşa öğretelim değil mi.. Akıl nesil numarasında değil zihin katsayısında demiş atalarımız.. E ben de sana karşıtım be amca.. Yapıştın klavyene.. Kalkmak bilmiyorsun senelerdir.. Artık yerini genç taze beyinlere, yeni fikirlere versen diyorum.. Hı? Güzel olmaz mı.. Senin emeklilik yaşın geldi.. Git kendine denize nazır bir facebook hesabı aç.. Ordan işte, gelen geçeni dürt, mesaj at, resmini beğen.. Farmville oyna. Domates falan yetiştir... E yoruldun sen artık.. Amca senin oğlun burada yazıyor. Kızın burada yazıyor.. E gerisini sen düşün.. Hadi mutlu mesut geçinip gidelim şurada.. sen de gitmek istemiyorsun, ben de istemiyorum zira...Çok mu zor doğru düzgün yazmak.. Artılamak veya eksilemek? Hani yeni doğan bebek yuvayı şenlendirirdi, canlandırırdı? Şimdi neden üvey evlat muamelesi görüyor, kapı dışarı atılmaya çalışılıyor? Beyin, düşünme yetisi safi size mi mahsus önceki nesiller? Biz de bu sözlüğün evlatları değil miyiz diye insanın haykırası var. Yazmak hakkımız söke söke alırız.. En saçmalayanımızın bile hakkı.. Düşün yani o kadar...
olmaması gereken yazarlar birliğidir. Sekizinci nesil olarak tüm nesillerin trollleri silindiği vakit yeniden geldiği için, bütün ihale dokuzuncu nesillere kalmıştır. Aslında her nesilden görülen bu embesiller moderasyon tarafından engellenmelidir. Çünkü iyi niyetli dokuzuncu nesiller genelde bu vatan hainleri ve atatürk düşmanları kategorisi arasında kalmaktadırlar.